Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömés után nem reszelték le...

Tömés után nem reszelték le rendesen a fogamat, le fog kopni magától?

Figyelt kérdés

Ma tömték be az egyik rágófogamat és amikor kérdezte a fogorvos jó lesz-e, nem zavar-e, azt mondtam nem, most meg alig tudtam rágni, nem ér össze a másik oldalon a fogam, olyan magasnak tűnik a tömés.

Le fog kopni magától? Mennyi idő alatt?



2013. júl. 23. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első fogaimat tömték és nekem még szerencse h belülső oldalán, de otthagyott tömésdarabokat. ez olyan 3éve volt. még mindig ott vannak.
2013. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj vissza a dokihoz, 5 mp alatt lereszeli neked. Én is egyszer így jártam, gondoltam majd hozzákopik a másikhoz. Aztán olyan 1 hét után naponta többször hirtelen belenyilalt a fájdalom és akkor visszamentem a dokihoz. Mondta hogy jó hogy visszamentem, mert ilyenkor csúnya gyulladás tud kialakulni.
2013. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor reggel visszamegyek, mert már elállt az álkapcsom, úgy érzem óriási a tömésem.

Csak kicsit kinos lesz...

2013. júl. 23. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz kínos. Sok ilyet látott már :)
2013. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj vissza....nekem is volt ilyen egyszer. Azt hittem oké, de otthon meg fájt, fájt, nem tudtam ott rágni. Már attól féltem, hogy valami nagyobb gond lesz a fogammal. Visszamentem, lecsiszolta és azóta rendben van.
2013. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma reggel visszamentem és lereszelte.

Végre normálisan eszek :)

Köszönöm mindenkinek.

2013. júl. 24. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ugye :) És gondolom kínos sem volt. :)
2013. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!