Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegeden nagyon jó fogszabályz...

Szegeden nagyon jó fogszabályzós fogorvos? (többi lent)

Figyelt kérdés
Államiba voltam de másfél éve nem csinál semmit mindig csak mondja, hogy mit kéne tennie... Elegem lett. Nem érdekel az ár meg semmi se.

2013. júl. 24. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szegeden 2 normális fogszab. doki van. Kocsis András és Martonosi Mihály. Mindkettő elég drága, viszont normális minőségű anyagokkal is dolgoznak. Előbbi ötvenes, utóbbi harmincas doki, én hozzá járok, a Kocsisnál is voltam anno, vele sem volt semmi baj, igazából nekem könnyebb eljutni ahhoz a rendelőhöz, ahol a Martonosi dolgozik, ezért voksoltam végül rá.

És ő dolgozik a klinikán is, így esetleg egyszerűbb megoldani az orvosváltást, nem neked kell könyörögni a korábbi leletekért, hozzá tud férni a klinikán és látni fogja teljes egészében az eddigi kezelésed lépéseit.


Martonosi az Osztrovszky utcában dolgozik, a Kocsis régen Újszegeden, a Marostői utcában rendelt, de ha jól tudom, most már a Kálvárián a Szent Gellértben (is?).

2013. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az elsőhöz csak annyit fűznék, hogy Martonosi már nincs a klinikán. ettől függetlenül, mindkettő jó szakember
2013. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, és Martonosi nem csak fogszbis dokiként dolgozik, így 2 in 1 doki. :D

Ha észrevesz vmit, apró szuvasodás vagy fogkő vagy akármi, megcsinálja ő, nem kell másik dokihoz rohanni, aki értetlenkedik, hogy de most fogszabi mellett hogy csinálja meg. xD

Pl. fogkőleszedésért nem is kért külön soha pénzt, az benne volt a kontroll díjában. :)

2013. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, tényleg? Ezt nem tudtam.
2013. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Én Kocsis Andrásról hallottam már sok jót :) De lehet, hogy Martonosi jobb lenne :)
2013. júl. 25. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyanolyan jó, a Martonosi a Kocsistól tanult, menj el mindkettőhöz, kérj árajánlatot, aztán majd látod, hogy melyikük a szimpibb. :)
2013. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!