Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bölcsességfogam?

Nő a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy a felső bal 7-es mögött kinőtt egy kis "fogcsúcs", egészen pici még. Tudni illik, kihúzták mind a 4 4-es kisörlőm. Nem fáj, semmi probléma nincs vele. Mennyi az esélye, hogy semmi problémám nem lesz vele? Jobb felül is, ha kitapogatom fog alakú dolgot érzek az ínyem alatt. Viszont alul semmit nem érzek. Szükséges lesz beavatkozás?

2013. júl. 28. 22:04
 1/4 anonim válasza:
Nekem egy bolcsesseg fogam kihuztak mert fajt es begyulladt,rosszul nott.Szajsebeszeten ugyesen kikaptak.Most jon a masik, az inyemet felvagtak hogy kiferjen, azota nem faj.Remelem te szerencsesebb leszel.Valoszinu hogy a bocsesseg fogad,mi mas lenne.
2013. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak röntgenen lehet látni h kell e beavatkozás,h jól nő e a fogad. De ha nem fáj meg semmi ilyenek akkor szerintem nincs baj. Mert nekem nem régen jött ki nekem nem fájt és szépen kijött.
2013. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. 2 éve voltam röntgenen. Nem tudom, hogy azon is látszott-e (majd megkeresem), de a doki nem mondta, hogy szükség lenne beavatkozásra. Lehet már régebb óta kibújt, de csak most vettem észre.
2013. júl. 28. 22:30
 4/4 anonim válasza:
Szerintem csináltass egy új röntgent és kiderül hogy mi a helyzet a bölcsességfogaiddal,mert 2 év alatt sokat változhatott. Nekem is elferdültek az alsók,viszont a felsők egyenesen álltak, ennek ellenére mind a 4 bölcsességfogamat ki kellett szedetnem a szájsebészeten.A négy közül csak 1 volt kinőve nekem.Már 3 műtéten túl vagyok még 1 van hátra,jövő héten megyek.De először nagyon féltem tőle, mert mindenki azt mondta, hogy nagyon fog fájni meg utána feldagad nagyon az arc.Hát kezdjük ott,hogy egyáltalán nem fájt, és fel se volt nagyon dagadva az arcom.Én pozitívan csalódtam benne.A szájsebészeten meg szinte rutin feladatnak számít egy bölcsességfog műtét.Az orvosommal is nagyon meg vagyok elégedve,egy nagyon aranyos,figyelmes rezidens és egyáltalán nem fáj mikor szedi ki. :) Ha valami gond van a fogaiddal minél hamarabb csináltasd meg, jobb ezen hamar túl lenni. :)
2013. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!