Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelésem volt, és már...

Gyökérkezelésem volt, és már teljesen kiesett az ideiglenes tömés. Fáj/láz/vér - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak hétfőtől lesz fogász, de nagyon fáj, kicsit se tudok ráharapni annyira.

Nemrég belázasodtam, és elfeküdtem. Egy idő után éreztem valami nagy lüktetést párat, és kijött a vér (az ínyem nyomásra fájt, /mármint nem az ínyem/ és néha fülig fájt alapból). Tehát ez miatt fájt, ez feszítette.


Holnap sürgősen keressek fel egy másik fogászt, és kérjek ideiglenes tömést? (A sürgős esetben helyettesítő fogász megcsinálja ingyen?)

(egyébként azt sem tudom hol tartott a fogász, mert semmit nem mondott, azt sem fogy gyökérkezeli)



2013. aug. 1. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el máshoz,nem biztos,h kell újabb tömés(gyakran jobb,ha nyitva marad és ürülni tud),de ha lázad is van antibiotikumra szükség van.
2013. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!
2013. aug. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!