Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek milyen koronátok van?...

Nektek milyen koronátok van? Tetszik? Mennyire látják meg, hogy nem a sajátotok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik felső ötös fogamon van, és nagyon ritkán látszik ki, annyi idő alatt meg nem látni, hogy nem igazi. Annyi baj van vele, hogy bár lámpafénynél pont olyan színű, mint a szomszédja, természetes fényben más. Úgyhogy azt javaslom, a színmintát vesd össze a fogaddal az ablaknál is, ne csak a fogorvosi lámpa fényében.


Barátomnak szintén az ötös fogán van és hátrébb is, és nem feltűnő, pedig neki a 4-est fogszabályozás miatt kihúzták, így az ötös előrébb van.

2013. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém porcelán, 2-3 éve csináltattam, és teljesen elégedett vagyok, a fogorvoson kívül senki nem mondja meg, hogy nem saját fog
2013. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek viszont nagyon szépen köszönöm a válaszát:)
2013. aug. 5. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Megbocsáss, kérdező, de én az egyik válaszadó vagyok, akit kimoderáltattál. Miért a családi kapcsolatok rovatban tetted fel a kérdést? Nem akartam bántani senkit. Téged sem, csak kontextus híján félreértettem a kérdést.
2013. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kérlek ne haragudj, én sem akartalak téged bántani. nem tudom melyik válaszadó vagy, de úgy látom az én válaszaim is eltűntek. pedig írtam többet is.

ha az a válaszoló vagy, aki azt írta, hogy miért ide írtam ki a kérdést, akkor azért írtam ide, mert azt gondoltam ide komolyabb emberek írnak, de sokan kigúnyolták a kérdést.

mégegyszer ne haragudj, ha ezzel megsértettelek:)

2013. aug. 5. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy sértettél meg. Szó nincs erről. Remélem, én se Téged.
2013. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te sem sértettél meg:) és köszönöm a válaszodat:)
2013. aug. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!