Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bugyit vegyek a feleség...

Milyen bugyit vegyek a feleségemnek ajándékba amin nem ltszik meg minden de szép is? Ilyen pántos bugyira gondoltam linkeljetek kepeket minek örülnétek vagy miben látnátok szivesen a sajátotok

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi okbol akarod venni? Ajandekba, vagy szuksegbol?

Mi az, hogy nem latszik meg semmi? Fehernemut nem eszerint valasztunk, ha olyan napokra, akkor pamutot feheret feketet, hogy jol moshato legyen.

Amugy meg kenyelmeset, ha ajandekba, akkor csak valami kulonlegeset tudnek elkepzelni, ha kapnek a ferjemtol egy "pamutbugyit" akkor lehet kiakadnek. Akkor az legyen a szempont, hogy mibe latnad szivesen, ugysem akkor veszi fel amikor "valami meg tud latszodni "rajta......


Tehat nem mindegy milyen alkalombol veszed...

2013. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Házassági fordulóra mert kiakadt hogy nőnapra szerinte nem kapott normális ajándékot.

Linkesz olyat ami szerinted jó?

Nekem a pántos bugyi tetszik se neki a legtöbb pamut és teljesbugyi illetve ő úgy hívja brazil bugyi.

Méretet megnéztem de valamelyikbe ez van irva 38, 40, 36-38,s, m, most akkor melyik méretet vegyem? De linkeljetek képeket

2013. márc. 16. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne látsszon meg minden, akkor ne fehéret vegyél. Feketét vagy pirosat, ha szexiset akarsz neki venni.

De függ a stílusától is, lehet venni valami vicceset is, vicces felirattal.

[link]


Vagy valami extra fazont:

[link]


[link]


Itt egy nagyon extrém bugyi :D

[link]

2013. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok


Amit az utolso linkelt az intimissimi-tol, olyasmiket valasztanek en is.

Termeszetesen fontos szempont, hogy altalaban mit hord.

Tangat, sima bugyit, francia bugyit. Lesd el a mertet, menj be egy uzletbe, szerintem az ott levo eladok nagyon szivesen segitenek. Foleg, ha mar el tudod mondani, hogy megis milyen tipusu, eled tesznek nehanyat es ki tudod valasztani azt, amelyiket te is szivesen latnad a felesegeden, es szerinted neki is tetszene.

Mert ha visszafogott akkor biztos ne vigyel nagyon extravagansat..


Bizz magadban...

2013. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!