Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájt/kattogott az állkapcsom....

Fájt/kattogott az állkapcsom. A harapásemelő segíthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rég óta, már kb fél éve arra lettem figyelmes, hogy elkezdett kattogni az állam. Nagyon zavart, de nem mentem vele sehová. Az utóbbi pár hétben már volt olyan, hogy kiakadt és nem kattogott, hanem valami furcsa hangot adott ki, és olyankor enni is alig tudtam. Tegnap reggel arra keltem, hogy kiakadt. Nem kattog, de csak 2 ujjnyira tudom nyitni, onnan pedig nagyon feszül és most már nagyon fáj is. Eddig ha kattogott az sem érdekelt, mert attól ki tudtam nyitni teljesen a számat, tudtam enni, és nem is fájt. Most már viszont ez így nagyon rossz. Az interneten olvastam már erről, és látom sok mindenkinek van ilyen problémája. A harapásemelő segíthet? Azt egy magánfogorvos meg tudja csinálni? Ha igen, akkor mennyi idő körül belül? Mennyi időn belül várhatnák változást? Mit javasoltok? Minden véleményre kíváncsi lennék. Egyébként azt hiszem a bölcsességfogam miatt alakulhatott ki ez az egész, mert akörül kezdett el kattogni. Köszönöm előre is!



2013. aug. 7. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ennek mi köze a gitározáshoz?
2013. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert foggal is lehet gitározni. Szőrszálhasogatás... Tényleg kíváncsian várom a TÉMÁHOZ kapcsolódó hozzászólásokat.
2013. aug. 7. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

hát te adtad meg téma-kulcsszónak a gitár és az erősítő szavakat..


Szerintem a Marshall JCM 2000-es alkalmasabb vintage rock játszására, mint egy modernebb ENGL fejláda összetétel, de ez nyilván függ a gitártól, és a játéktechnikától is. :))

2013. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok. Lehet tényleg hülyeség. Mivel sok gitáros van itt, arra gondoltam, hogy hátha valamelyikük már járt úgy, mint én. Ezért adtam meg kulcsszónak.
2013. aug. 7. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
és egy gitáros hogy tud neked ebben segíteni? xDD
2013. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem tekerd körbe a fogaidat Ernie Ball gitárhúrral.A méret szerintem mindegy..a lényeg h segít.;)
2013. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces gyerek vagy. Azt kivánom legalább akkora fájdalmad legyen, mint nekem. Nem igaz, hogy az ember kiír egy kérdést, és ahelyett, hogy a KÉRDÉSRE válaszolna csak beugat. Hogy lehetsz ekkora se**fej?
2013. aug. 7. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is beakad és néha kattog.:O :D
2013. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!