Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kezd 'nyuszifogam' lenni! Az...

Kezd 'nyuszifogam' lenni! Az utóbbi héten fokozatosan érzem hogy jön kifelé az első két fogam, kezd kiállni! Mit tehetnék? Félek!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy túl nagyok a fogaim és alig férnek be egymás mellé. Már olyan szinten hogy az elmult 1 hétben kb.,éreztem minden nap hogy észrevehetően kintebb van az első két 'nyuszifogam'. Nagyon félelmetes,és alig tudom becsukni a számat :'(( elvileg kéne fogszabályzó de a fogorvos szerint ha 'egyenesbe' állitanánk az első fogaimat akkor az egész ív kiljebb (nem tudom hogy írják) lenne. Mostanáig gondolkoztam ezen és még mindig gondolkozom rajta,de a fogorvosom 2 hét szabin van! Nem tudom mit csinálljak ugy érzem nem várhatok két hetet mert ha pár nap alatt igy kiljebb jöttek a fogaim,mi lesz velük 2 hét alatt?

Szóval most reménytelen a helyzetem..ha fogaszabályzót rakatnék akkor meg még kiljebb jönnének a fogaim. Nagyon el vagyok keseredve.Ti mit csinálnátok a helyemben? Más fogorvoshoz nem akarok menni mert ennek van a legjobb híre a városban,és nagyon képzett ember,lefotozott kül. szögekből és valami 2 órán át mérte fel a fogaim állapotát,mindent tanulmányozott rajta stb..

Ne cikizzetek,kötekedjetek,még ha vannak helyesírási hibáim,vagy ha hülyén van megfogalmazva is a szöveg :( köszönöm!

14/L



2013. aug. 7. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az,h úgy veszed észre,h 1 hét alatt kijjebb jöttek csak "érzés".

Ahhoz,h a fogak "rendeződjenek" a szájban több hétre van szükség. Talán többet figyelgeted mostanában,ezért látod így.

2013. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet hogy megnézzük kívűlről is annak tűnik e mint amint te belülről érzel!
2013. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alapból olyan nagyok a fogaid, és még nincsenek kint a bölcsességfogaid, lehet, hogy épp azok a felelősek a fogsorod tolódásáért. Lehet, hogy ki kellene műttetned őket. Ha a fogszabályzó használata mellett is kijjebb jönnének a fogaid, megoldás a 4-es fogak kihúzása. Fogszabályozás közben a hézag szépen kitöltődik. Egy fogászati asszisztens
2013. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Majd rakok kepet.annyira nem latszik mint amennyire erzem,de belulrol olyan mintha az also ajkam fele a fogam mogott lenne :S

A fogkihuzast mar ajanlottak,de a fogorvosom szerint akkor oldalrol koravén,idosebb fejem lenne. (Lefotozott oldalrol meg orakig ezt szamolgatta,ezert hiszek neki)

2013. aug. 8. 08:26
 5/5 anonim válasza:
Szia nem tudom mikori a és kérdés csak anyi hogy nekem is fogszabim lesze kint van kicsit a fogam a fogorvos aszt mondta tuti nem kell fogszabályzó a fogszabályzó orvos meg azt mondta alsó felső rögzítettúgyhogy nem a fogorvos hanem a fogszabályzó orvos tudja megmondani
2013. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!