Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy ennyire feldagadt szájjal,...

Egy ennyire feldagadt szájjal, a fogorvos mit fog csinálni szerintetek? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Sok helyen olvasom,hogy felvágják az ínyt,de más helyen olvasom,hogy azért azt már a legvégső esetben,ha semmi nem segít. Ezzel a helyzettel még tudnak anélkül valamit kezdeni?


2013. aug. 13. 13:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha gennyes a fogad akkor felvágják az innyed hogy kifolyon a genny.
2013. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában gyógyszert írnak fel rá, és ha elmúlt a duzzanat, akkor kezelik a beteg fogat. Egyébként mitől dagadt fel ennyire?
2013. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lyukas az első két fogamból a jobb, és húzatot kapott a kocsiban, elkezdett nagyon nagyon fájni, szedtem a fájdalomcsillapítót, tegnap pedig kerestük a fogorvost aki nem rendelt, gondoltuk jó, szedem a gyulladáscsökkentőt(augmentin) meg a fájdalomcsillapítót,erre ma reggelre ennyire bedagadt,most megyünk fogorvoshoz, de szerencsére nagyon szépen kezd leapadni, mikor felkeltem nagyon nagy volt, most már lejebb ment, akkor folyt a nyálam,most szépen betudom csukni a szám, és nyelni is tudok, szóval először abban reménykedem,hogy nem vágják fel, mert alig 2óra alatt, már lement annyira,hogy nyelek rendesen,és betudom csukni a szám.:).

Majd megírom azért,hogy mi volt.

2013. aug. 13. 14:14
 4/11 A kérdező kommentje:
huzatot*
2013. aug. 13. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2013. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gyökérkezelni akarták, aztán mondtam, hogy ne,mert gyulladtan fájni fog.

Holnap egy másik fogorvoshoz megyünk, aki megrötgenezi (remélem jól írtam:) ) aztán meglátjuk mi lesz. Mert 4napja reggelente feldagad a szám,és az egész arcom, szedem a gyulladáscsökkentőt, és nem segít. Nagy valószínűséggel felvágják, majd miután lehet, gyökérkezelik, illetve tömik. Nagyjából ennyi. Majd holnap látom meg,hogy mi lesz,mert estére szépen leapad,és minden reggel hatalmasra felduzzad. Pedig már elfogyott 1 levél gyógyszer(tegnapi fogorvos előtt is szedtem már)szóval nem tudom.

2013. aug. 14. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy minden rendben legyen! :)
2013. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy:)
2013. aug. 15. 02:07
 9/11 anonim ***** válasza:
De szép szád van!
2013. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most már tök jól van a fogam, már be sincs dagadva:D

Most a legszebb:'D.

Amúgy ez most vicc volt?:D

2013. szept. 17. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!