Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés utáni evés?

Gyökérkezelés utáni evés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai napon voltam gyökérkezelésen, dupla adag érzéstelenítővel, tehát nem fáj. A doktornő által tanácsolt 2 órát kivártam, ám az ideiglenes tömés még mindig érezhetően puha. Ehetek, ihatok-e már? Tapasztalatok? Mire kell vigyázni ha eszem? Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. aug. 21. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kiment az érzéstelenítő nyugodtan ehetsz,ihatsz már én olyankor azt szoktam h azon a felén nem eszek.
2013. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ, másodszor:

Sajnos az érzéstelenítő még mindig hat, mint mondtam kettőt kaptam. :\ Engem a legjobban maga a tömés állaga zavar. Te csak teljesen keménynél szoktál enni, vagy még amikor érezhetően puha, és körömmel esetleg bonthatónak érzed?

2013. aug. 21. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kettőt kaptam de igazából nem figyeltem h milyen volt az állaga de szerintem ehetsz nyugodtan rajta max. ne ott rágjál hanem a másik oldalon.
2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :D Az állaga beállt a "beleragadt a rágó a fogamba" állagra, ami állítólag így helyes ideiglenesnél.
2013. aug. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!