Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Az állandó...

Bunnyboo kérdése:

Fogszabályzósok! Az állandó fogszabályzó kényelmesebb mint a kivehető?

Figyelt kérdés
Nekem régen kivehető volt, de felkarcolta az ínyemet. Most állandót akarunk venni, de ha az is kényelmetlen akkor kidobtunk az ablakon egy rakás pénzt. Szerintetek?
2013. aug. 25. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is először kivehetős volt, de utáltam, aztán ràszántam magam az állandóra.....

Nekem ez kényelmes, jobb, csak többet kell fogat mosni :)

2013. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
32%
Nekem volt állandó...elég kényelmetlen volt..kb 4 évig hordtam és már alig vártam hogy levegyék,állandóan kisebesített és elofordult hogy a drót is kiesett.de amugy nem sokat segített.
2013. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem nagyon megéri az állandó,nekem már egy év után is szembetűnő volt a változás

első pár napba eléggé fájni fog, utána jó lesz:)

2013. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát, köszi a válaszokat! Mentek a zöld kezek! :) Szerintem akkor bevállalom, max. többször használok szájvizet, ha kisebesedik..
2013. aug. 27. 12:20
 5/5 anonim válasza:
Nekem egy hete vették le az állandót :'( imádtam kár hogy meg kell válni tőle... Amúgy egy kicsit több vele a macera mint a kivehetőssel de 1000-szer kényelmesebb!! Én jelenleg gyűlölöm a kivehetőset nagyon kényelmetlen a rögzítetthez képest.
2013. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!