Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csapos fogam pénteken kiesett...

Csapos fogam pénteken kiesett csappal együtt, és a fogorvos hétfőn mit csinált?

Figyelt kérdés
Kifújta levegővel a használt koronát, beragasztózta, és simán visszanyomta a gyökérbe, de elötte egy pici győgyszert kent a lyukba.Nem hajtotta ki az ínyt, simán a korona alá befordult ínyszélre ráfeszítette a régi koronát , és beragasztotta. JÓ lesz ez így? Az íny eddig mindíg kívül volt a koronán, most meg alatta?

2013. aug. 27. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Fog nélkül hogy a csudába ragasztotta be a koronát, az a foghoz szokott ragadni, nem az ínyhez. Ilyet még nem hallottam.
2013. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A csapot bedugta a gyökérbe, de előtte a koronát belülről beöntötte ragasztóval. Gondolom olyan sokat tett bele, hogy az egész korona tele lett, és így a gyökégig elér a ragasztó. Azóta eltelt 2 nap, és nem esett ki , pedig rágok rajta.

A gondom csak az ínyre vonatkozik,hogy alatta van a ragasztónak.Nem baj?

2013. aug. 29. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne baj, ilyet sem hallottam még, a csapra neki fel kellett volna építenie egy fogat és erre a koronát. Amúgy akkor nem esett ki a fogad, csak letörött, ha a gyökér még benne van.

Szerintem ez a fog nem lesz hosszúéletű, menj el egy másik fogorvoshoz.

2013. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem amikor kiesett a csapos fogam ,a doki kicserélte a fedő tömést és felépítette a fogam újra és arra tett koronát. Nem értem neked mit csinált! Ahogy az előttem lévő is írta azt nem az ínyhez ragasztják. Nekem csak a gyökere volt meg a fognak!
2013. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!