Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínyvisszahúzódás visszaállí...

Fogínyvisszahúzódás visszaállítása?

Figyelt kérdés
Már 3.napja hogy úgy fáj az alsó első 2 fogam, hogy ugrálni tudnék a fájdalomtól.. ma voltam fogorvosnál, aztmondta, hogy erősen mostam ezért kicsit(még nem súlyos) lejjebb csúszott az ínyem, és kicsit már kilátszik a fognyak. Azt mondta hogy óvatosabban mossam.. ennyi, de mit csináljak, hogy elmúljon a nagy fájdalom?? tényleg nem kívánom senkinek :( fájdalomcsillapítóval elmúlik, de nem lehet minden nap gyógyszerezni..

2013. aug. 28. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Sensdyne Repair and Protect fogkrémet, ez védőtéteget képez a kilátszó fognyak köré.
2013. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de nem használok fluoros fogkrémeket, mert káros -bár erről még vannak viták az orvosok közt is-. [link] amúgy itt és az antalvali.com-on is van erről egy cikk. Várom a további válaszokat! :/
2013. aug. 28. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Biológiai fogászaton adnak speciális pasztát rá, ami enyhíti és elvileg helyreállítja az érzékenységet, én most ezt használom 1 hete és jobb lett. Amúgy ez genetikai hajlam miatt is lehet.
2013. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2013. nov. 7. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!