Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon nagy luxus 1 millió...

Nagyon nagy luxus 1 millió forintot elkölteni fogszabályozásra?

Figyelt kérdés
Felnőtt fogszabályozás persze.

2013. szept. 2. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát eléggé.

De ha van pénzed akkor szerintem nem gond, de én azt a pénzt nem épp a fogaimra költeném és nem épp fogszabályozásra, maximum rendbe rakatnám ha nagyon gáz lenne de akkor teljesen van egy ismerősöm akinél ez volt és az sem került pont ennyibe.

2013. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Nekem az lenne.Tuti nem arra költeném.A látható fogakat,tehát felül,alul 4-et akkor inkább koronára cseréltetném,mert azzal is egyenesre lehet csinálni.ÉS ez kijönne akkor darabja max 35ezerért(város,doki függő az ár).

Nekem ez is lesz csinálva,mert felül nagyon rosszak az első 4.Alul meg ferdék eléggé.Én a fenti 4-et muszájból cseréltetem majd le,alsó 4-et meg majd ha lesz rá felesleges pénzünk.

2013. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok.De még ha felül alul 6foggal számolsz is,nagyon max 500ból kijönne a korona.
2013. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát a fogszabályozás 18 fölött nem egy olcsó mulatság sajnos. De ha megteheted, akkor szerintem maximálisan megéri, utána sokkal magabiztosabb lesz az ember, ráadásul a rossz harapás komoly problémákat is okozhat később, ezért nem tökéletes megoldás az első fogakra koronát tenni és kész.

Nyilván ha úgy jön ki ez a pénz, hogy más helyről veszed el (főleg ha hitel és hasonlók), akkor más a helyzet. És luxus, persze, főleg a mai világban, amikor sok embernek arra sincs pénze hogy a rossz fogát megcsináltassa, de attól még akinek van pénze, annak nem kell szolidaritásból csúnya fogakkal élni, ez a kapitalizmus sajnos.

2013. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, az a probléma, hogy egyszerűbb esetben biztos, hogy sokkal olcsóbban is kijönne, de nekem elsősorban harapási/állkapocsgondjaim vannak, ezért bonyolult eset, és csak ennyiért lehet normálisan megoldani. Egyébként meglenne rá a keret, de nem szeretek drága dolgokra költeni csak azért mert megtehetem. én luxusnak érzem ezt, tényleg sok embernek még egy fogtömésre sincs pénze..viszont meg tényleg jó lenne..
2013. szept. 4. 00:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem luxus. Egy normál fogszabályzás 18 év felett 300-400 ezer FT. A komplikált esetek meg még többen vannak. Ha van rá keret mindenképpen vágj bele. Hisz egyszer élünk a fogak kellenek 60 évesen is. Amúgy sem egyszerre kell kifizetni azt az 1 millát hanem a kezelés alatt ami alsó hangon minimum 2 év. De komplikált esetekben 3-4 év is lehet mint nekem.

Nekem 3 éve van fent ,eddig 500 ezernél járok. Ami hátra van, egy műtét ,ahol alsó felső állkapcsomat kell műteni ,hogy a két fogsort összerakják (mélyharapás). Ennek az árát még nem tudom, de a fogorvosom 500-600FT-ot magyarázott. De mint írtam ez egy komplikált eset. Mire kész leszek simán benne lessz 1.200.000.Ft-ba.

2013. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszi a biztatást. Nekem is az a problémám (mélyharapás) és nekem is ajánlottak egy helyen műtétes megoldást, de én ezt semmiképpen nem akartam. Egy orvos vállalná műtét nélkül, természetes módszerekkel, ezen gondolkodom. De az ár kb. mindenhol ugyanott van. Ha vki úgy hirdeti, hogy mondjuk 300 ezer a fogszabályzó, akkor is mindent hozzáadva (állításokat stb.)több éven keresztül..kb.ott van..sajnos.
2013. okt. 2. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

A mütétről dokim " nem kell félni tölle, bemegyek a klinikára alszom egy jót mire felkelek kész is" mondom király kár hogy nekem kell ott aludnom. Egyébként állítólag nem tart a mütét csak 1 órát.

30ff

2013. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
39%
Sztem nem luxus, ha megteheted, hogy igényes legyél magadra. Mondjuk én nem rakatnék a számba fémet, mert a sportban is csak akadályoz. Félek, hogy, ha "megütnek", akkor felszakítja a számat. Amúgy meg ronda. A HappySmile-os fiúkat keresd fel sztem. Ők mindent megoldottak, és most láthatatlan fogszabim, van.
2014. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!