Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet a fogszabályzó miatt...

Lehet a fogszabályzó miatt fogkövem? Eddig sosem volt, most pedig két fogamon is találtam egy-egy pici fekete foltot.

Figyelt kérdés
Akárhogy mosom, nem jön le, csak vérzik az ínyem tőle, nem mosok kevesebbet fogat és elég alaposan is mosom, egyik folt nem is a fogam tövénél van, hanem a breki felett pont. Nem szeretném hogy azt higgyék hogy nem tisztítom rendesen a fogaimat, de nem tudom hogy vállalják-e így a fogkő leszedését, hogy fogszabim van.
2013. szept. 8. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenkor nehezebb tisztítani a fogakat, jobban ott marad a lepedék. Ha nem is mindenhol, de több helyen csinálnak fogkőleszedést fogszabályozás alatt, nekem is volt (alapból sok a fogkövem sajnos, nagyon hajlamos vagyok rá, szóval muszáj rendszeresen leszedetni).
2013. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ez vele jár sajnos. Nekem ugyan sosem volt, de a lányaimnak igen.
2013. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!