Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem múlik a nyomásérzés. Mit...

Nem múlik a nyomásérzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt írtam pénteken:Érzékeny fogamat a doki kifúrta, és gyófyszeres idegölő ideiglenes tömét tett bele. Mondta, h 1 hét mulva menjek vissza. Az esedékes nap előtti éjszaka úgy megfájdult a betömött fogam, ahogy még soha.

Reggel elsőnek értem a rendelőbe soron fogadott a doki. Érzéstelenítőt sem adott, de úgy nem fájt. Feltárta, és azt mondta tele volt gázzal, meg egyebekkel. Teljesen lefurt a gyökér aljáig, és moat szabadon hagyta a nagy tátongó lyukat a fogamba. Mondván h ki kell szellőzzön, és a vérzésnek alább kell hagynia. Kedden kell mennem újra, de most is nagyon fáj a fogam. Nemrég betelefonáltam neki, h oké e hogy még mindig fáj, mint állat, azt mondta, h igyen. Mert a genny most ürül. Nincs begyulladva az innyem, de az egész fogsorom lüktet, és érzékeny a harapásra.

Szerinetetek el fog múlni? iszonyat aggódom h elveszíthetem a fogam!

Amúgy szoptatok, picibabám van, így nem vehetek be fájdalomcsillapítót sem.

Segítsetek!


Nem tudok menni ma dokihoz, csak csütörtökre kaptam újabb időpontot. Fájdogál még mindig a kezelés alatt álló fogam. Nem kellett volna már megszűnnie? Vatát cserélgetek benne mikor eszek, és olyankor gennyes a vatta vége. Nagyon félek h mi lesz...


2009. nov. 3. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy el egy másik fogorvoshoz konzultációra?
2009. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!