Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most volt gyökérkezelésem!...

Most volt gyökérkezelésem! Eléggé fájt! Vissza kell még többször mennem, mi jön most ezután majd (többi lent)?

Figyelt kérdés

Egy csomó rossz dolgot olvastam, mi fog most következni?

Én a 3-4 alkalom után szeretném letudni...ha nem sikerül, akkor ha azt mondom húzza ki , akkor megteszi a doki?

Hogy zajlik ez?


2013. szept. 9. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nyitva hagyták, akkor párszor átöblítés, míg a gyulladás nem megy le, majd próbatömés és végleges, ha van benne gyógyszeres tömés, akkor lehet, hogy második alkalommal már véglegest kapsz. Ne huzasd ki, jól jön még az a fog egy ideig.
2013. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fájt?! Elvileg nem fájhatna ha jól érzéstelenít.Nekem elkezdte csütörtökön,de semmit nem éreztem.Fog függő,hogy mennyi ideig kell tisztítania az idegtől a fogat.Sikerülni sikerül neki,hiszen megnyitotta már,csak minden ideget ki kell szednie.Szerintem kihúzza ha megkéred,de amig tudja inkább megmenti.Nekem most gyógytömés van benne,de holnap műtétem lesz,így a gyökérkezelés csúszik 2hetet még,illetve a folytatása.
2013. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, a nehezén túl vagy. Innentől kezdve nincs benne ideg, nem kellene, hogy fájjon. Illetve max az, amikor a gyökértömést betömöríti a gyökércsúcsnál, az nekem elég érzékeny volt másodjára, de az gyors' megvan és nem is vész.
2013. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!