Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek SZTK-ba fogat...

Holnap megyek SZTK-ba fogat tömni mert kilyukadt és félek az injekciótól pedig már jó párat kibírtam. Sőőt érzéstelenítő nélküli gyökérkezelésem is volt már. Valami tipp, hogy eltereljem a gondolataimat holnap?

Figyelt kérdés
Egyszerűen félek a múltkori este óta mikor begyulladt a fogam és beleszúrta a gyulladáshoz közel és nagyon fájt.

2013. márc. 5. 17:53
 1/5 anonim válasza:
Biztos fog fájni, nekem is tömték már a fogam. Gondolj arra akit nagyon szeretsz, közös élményeiteket végigpörgetheted a fejedben:) Vagy egyszerűen csak gondolj arra, hogy másnak még nagyobb fájdalmai vannak. Én erre szoktam gondolni, és mindig azt mondom magamban, hogy kibírom! Ez semmiség:) Bár nem tudom hogy vagy vele, próbáld ki!:)
2013. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előtte vegyél be fájdalomcsillapító gyanánt fél liter házi szilvát!
2013. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Milyen barom fogorvos az, aki érzéstelenítő nélkül csinál gyökérkezelést? Ilyet nem is hallottam még! Nekem is volt már gyökérkezelésem, de minimum ordítottam volna érzéstelenítés nélkül. Tipp? Nem tudok erre mit mondani. Mondjuk én a plafont szoktam nézni. Meg arra gondolok, hogy utána milyen jó érzés lesz, hogy na, ezen is túl vagyok! De ettől még fájni fog, ha nem kapsz injekciót!
2013. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek tömetni egyik fogamat..és megint félek a szuritól :c
2013. jún. 20. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Túlélted a szurit? :)

Mintha csak magamat olvasnám, én szerdán megyek, de ugyanennyire parázok, főleg hogy tudom, hogy elöl amúgyis nagyon fáj. :(

2013. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!