Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit takar az, hogy visszamarad...

Mit takar az, hogy visszamaradt foggyökér?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogdokinál, kihúzta a fogam. A kezelőlapomon most olvasom, a diagnózisnál, hogy "visszamardt foggyökér". Ez most mit jelent? Hogy bent maradt? Ezzel majd visza kell mennem és máskor szedi ki?? Jaj csak azt ne.


Másik kérdésem, hogy mit csinálja és mit ne csináljak, hogy minél előbb begyógyuljon a seb, és ne legyenek problémák?


2009. nov. 3. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

nemlehet h letört a korona húzás közben és úgy piszkálta ki a gyökeret, és azért írta ezt oda?

nemhinném h bennhagyta volna

2009. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jaj köszi, ez lehet, mert így történt. akkor megnyugodtam. hírtelen tök elkezdtem aggódni meg minden. bár belegondolva tényleg miért hagyta volna ott.

Amúgy foghúzás után kb mennyi idő múlva lehet enni?

Mert nekem délben húzták, most fél 4 és az előbb ettem egy kis levest, az nem baj ugye?

2009. nov. 3. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
pár napig még ne rágj azon az oldalon, ahol húzták
2009. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!