Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig számíthatok arcduzzanat...

Meddig számíthatok arcduzzanatra még a bölcsességfog kiemelő műtét után?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
egyik oldalamon nem is volt érdemi duzzanat, másik oldalamon sajnos volt vagy 4-5 nap.
2013. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! Nekem is volt már húzásom kettő is,azoknál nem volt semmi gond.Ez mondjuk műtét volt elvileg és már 2napja duzzadt.Nem mondanám,hogy nagyon látványos vagy fájdalmas lenne,de azért lüktet eléggé sokszor.A fog helyének meg semmi baja már.

A baj,hogy rendesen nyitni sem tudom a számat.

És ezzel a műtéttel kapcsolatban létezhet az is,hogy a nyelven fáj?Olyan,mintha megégettem volna,megsérültek volna az ízlelőbimbók legelöl.

2013. szept. 12. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

fájhat a szájban bármi, mert lehet megsértették az altatáshoz használt tubussal vagy valamelyik másik eszközzel. az idegeket is megbolygatták, ami szintén hatással lehet érzékeléssel. nekem zsibbadt az arcom oldala több, mint egy évig. nem állandó jelleggel persze.


nekem másfél hétig volt duzzadt az arcom, és sárga, kékes színe is volt :d

2013. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap húztak a szájsebészeten egy bölcsességfogat. De még duzzadt azon oldalt az arcom picit...meg a fog helyét is érzem, mintha feszülne vagy lenne valami ott...pedig elvileg sehol semmi.

Szerintem pár napig (4-5 nap) a duzzanat és egyéb panaszok teljesen normálisak.

2013. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érzéstelenítettek csak.A duzzanaton kivül nem sok gondom van.Még a nyelvem olyan fura meg a számíze hiába eszek,iszok,vagy mosok fogat.
2013. szept. 12. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is. :D Szerintem normális.
2013. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!