Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ellátnak ingyenesen ezzel a...

Ellátnak ingyenesen ezzel a problémával? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
A bölcsességfogam már egy ideje előtört, felette azonban ottmaradt egy ínylebenyke. Mivel eddig nem zavart nem mentem el fogorvoshoz. 3 napja azonban nagyon begyulladt a fogamon lévő ínylebenyke és úgy érzem, hogy szokott egy kicsit váladékozni. Azóta Listerinbe áztatott vattapálcikával szoktam tisztítgatni és azóta már nem fáj annyira és nem érzem, hogy váladékozna. Ennek ellenére viszont szeretnék elmenni egy fogorvoshoz, hogy csináljon vele valamit. A baj az, hogy egyetemista vagyok, 50 km-re lakom a körzeti fogorvosomtól és így hétköznap elég macerás lenne hazautazgatni...Ezért kénytelen leszek egy idegen fogorvoshoz elmenni, viszont nem tudom, hogy ingyenesen vagy fizetősen látnak e el ezzel a problémával. Előre is köszönöm a válaszokat!

#fogászat #bölcsességfog #begyulladt íny
2013. szept. 18. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem sztk-s a doki,így fizetős.Viszont szájsebészeten kiszedik körzettől függetlenül is,de itt nálunk pl ahhoz meg kell egy beutaló a körzetistől.De ha elmondod a panaszodat a sebészeten,lehet ellátnak ingyen.Ha az íny fáj,azzal nem kezdenek semmit amúgy,majd elmúlik.Nekem is az durrant be,de mivel nekem alapból nem volt hely a fogamnak,így ki is szedték elöző hét kedden.Azóta meg szenvedek csak,mert fáj.Most tegnap mehettem már vissza jodoformos kezelésre is,mert fogmeder gyulladásom lett.Holnap meg szintén mehetek még,aztán ki tudja meddig két naponta.
2013. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Jobbulást kívánok! :)
2013. szept. 19. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!