Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az mitől lehet, hogy az...

Az mitől lehet, hogy az összes fogam tiszta fekete, de nem lyukas, hanem ilyen feket pöttyök vannak rajta, és az összesről kezd lejönni a fogzomán, olyan mintha a fogaimról felülről csúszna le?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elsőre az jutott eszembe ,nem haltak el a fogaid ?Érdemes lenne megnézetni ...
2013. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sürgősen fogorvos!!!

El is veszítheted az összes ilyen fogadat!

2013. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az ínyem duzzadt, és a felső fogamnál ha megnyomom folyik a genny, a felső fogakról pedig már lejött a zománc.

Hiába mentem el sztkba azt mondták hogy nem tudnak mit tenni(itt amúgy is egy olyan gonosz és durva orvos van) sosem segített, mindenkit elküld h nem lehet mit tenni vele.

Magánorvosra meg nincs pénzem.

Léteznek olyan helyek, ahol pl kezdő fogorvos (aki most végzett) rendel csak persze olcsóbban.

2013. szept. 21. 19:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz? Van, ahol több sztk is van, és egy sztk-n belül több fogorvos.

Körzeti fogorvosod is kell, hogy legyen.

Neten nézz utána!

2013. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fáj is? Hol voltál fogorvosnál?
2013. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen fáj, főleg mikor mosom a fogam, mert az alsóknál alul, a felsőknél felül már nincs meg a zománc, és amikro a fogkefe hozzáér nagyon fáj, átfut rajtam a hideg.

[link]

2013. szept. 23. 22:29
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

A hátsóak ilyenek

2013. szept. 23. 22:31
 8/11 anonim ***** válasza:
A képen a hátsó olyan mintha lyukas lenne, ezt nem tömte be az orvos?
2013. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azokat szerintem húzni kellene nem tömni,mert az már túl nagy csontveszteséggel járna. Borzasztóak a fogaid :( ... hogy hagyhattad ,hogy ilyen állapotba kerüljenek ? Sajnos nem evés időbe és pénzbe kerül ,hogy rendbe tegyék az ilyet...
2013. szept. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A fogaim betömte, de a tömés mellett is kilyukadt meg a tömés is kikopott.



Minden hónapban menten fogorvoshoz, fogkőeltávolítás, mindig ellenőrzés, itthon mosom, elmex, sensodyne fogkrém, fogkefe, fogselyem, már annyi fájdalmat átvészeltem, jártam őket tömni is, de most hiába kértem hogy csináljanak akármit is, a válasz: Ez nem fájhat, ez a fog csak el van színeződve, ő nem lát semmit (aha tiszta fekete az egész) az elsőn kértem tömés cserét mert elszürkült-erre ez nem szürke, nincs ennek semmi baja, örüljek hogy nem fáj, el elhajtottak.

Kértem hogy az a feketéket kaparja már le valahogy meg a fogkövet: Ő nem tudja mire gondolok nincs rajta semmi amit kaparni kéne.

2013. szept. 24. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!