Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb leghátsó fogam evés...

Jobb leghátsó fogam evés közbe apránként letört, már már annyira hogy ki se lehetne húzni ha elmennék vele fogorvoshoz mert semennyire sem látszik ki, ezt csak száj sebész tudná kivágni? Ha ne megyek el vele orvoshoz lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szövődmények jelentkezhetnek, mert góccá válik a szervezetben:

-szívbelhártya gyulladás

-izületi betegség

-vesebetegség

-ha körülötte begennyesedik a fogmeder, az a gyulladás ráterjed az állkapocs csontra / ha ilyenkor távolítják el, amikor akut gyulladás van : hiába adnak érzéstelenítőt nem tud hatni igazán/

- hajhullás

-az agyba is bejuthat onnan a baktérium

Szóval szerintem szedd össze a bátorságod és húzasd/szedesd ki.

2013. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ááá :-S végem lessz
2013. szept. 30. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a szomszéd fiú "telelt" 2 hetet az intenzíven szívbelhártya gyulladás miatt. Utána mint a kis angyal jár a fogászatra. Sok minden átértékelődött benne.


/ 1-es vagyok/

2013. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor nagy erőt veszek magamon és kiszedetem.

Ezeket a fogas dolgokat utálom a leglyöbban bármit elviselnék,csak ezzel ne kéne bajlódni

2013. szept. 30. 19:53
 5/6 anonim válasza:
Detto! Leghátsó fogam semmi nincs csak az éle az íny felett, holnap megyek de rettegek!!! Már fáj tőle a fejem, a szemem....maga a fog nem nagyon fáj de kisugárzik.... Most találtam olyat hogy Piezo technika, nem húzzák hanem kimozgatják a fogat. Holnap megírom milyen volt....
2013. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben,köszi :)
2013. okt. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!