Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek egy fogorvos...

Szerintetek egy fogorvos egyszerre 3 fogat kihúzhat? Ráadásul be volt gyulladva a fogam és húzta ki! mert én így jártam! Fogpótlás milyen áron történik?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 01:33
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Persze, hogy kihúzhat 3fogat is. A gyulladás mértékét viszont nem mindig tudják helyesen megítélni, így sajnos sok embernek okoz fájdalmat a foghúzás. Én is így jártam volna de az első fog kihúzása után, befektetett 2napra antibiotikumos kezelésre, így a másik fogat, ill gyökeret, már fájdalom nélkül kihúzta. Mondjuk az egészet megúszhattam volna, ha ezzel kezdi, vagy ha én időben megyek.
2013. okt. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye ez olyan, hogy ő tudja megítélni a húzásnál, hogy hogy jőtt ki, mennyire vérzik stb, de úgy tudom hogy max 3 mat húznak ki egyszerre, ha szükséges, többet nem. Esetleg akk másnap a többit, vagy azután... Szal kihúzhat. A gyulladás pedig emberfüggő is. Nekem húztak úgy hogy annyira be volt dagadva az arcom a fogamról, h az iszonyat. Teljesen be volt gyulladva, fájt, viszont a húzást meg se éreztem, aztán nagy megkönnyebbülés volt. :) szal biztosan tudta a doki nálad is mit csinál és miért.

Fogpótlás: passz... Nagy a szórás az árakban. Helyenként, fajtánként eltérő. Egy a biztos, nem olcsó. Szintén a fogorvosod tud árat mondani, továbbá az alapján kutakodhatsz a neten.

2013. okt. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kihúzhat, ő tudja megitélni, melyik a jobb megoldás, gyulladáscsökkentés, vagy rögtön a húzás. Nekem is húztak egyszerre hármat, szerencsére semmit nem éreztem. És szerintem ha menthetetlenek, akkor jobb mielőbb túlesni rajta
2013. okt. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem 3 a max, akár egy egész fogívet, tehát 14-16 fogat is ki lehet húzni egyszerre.
2013. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintetek 3 fog kihúzása után meddig nem lehet tejes dolgot enni/inni???mennyi idő míg begyógyul?
2013. okt. 10. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!