Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítása...

Bölcsességfog eltávolítása után normális ha ping-pong labda méretű dudor nőtt az arcomra?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy duzzanat előfordulhat ilyenkor, de hogy ekkora? A fél fejem tök el van torzulva, fáj a fejem és hőemelkedésem is van. Kicsit aggódom, mert amikor a másik bölcs. fogamat vette ki (másik szájsebész) nem volt utána semmi ilyen panaszom, sem fájdalmam. + ő fiatalabb doki volt és rendes sebészi módon szedte ki a fogam, 15perces műtét volt. Ez a másik idősebb doki csak valami vésővel kitépte az egészet 10sec alatt, elég erősen nyomást fejtett ki az állkapcsomra.

2013. okt. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, menj ügyeletre!
2013. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem szerdán sima bal hetest vették ki mondjuk nagyon gyulladt volt, előtte semmi pukli másnapra jól megnőtt...ma 3 napja de még mindig látszik sőt, alul van de a felső fogsoromba, az arcüregembe-szembe is belelüktet a fájdalom még flektort szedek az gyulladás csökkentő, próbáld meg.
2013. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt semmi probléma a bölcs. fogammal, nem fájt, egyenesen nőtt, csak még nem volt kint teljesen (impactált fog) és azt tanácsolták hogy vetessem ki, nehogy később begyulladjon.

Meg nem is igazán a fogam helye fáj, hanem az állkapcsom, mivel sima foghúzós módszerrel kapta ki, lehet megrepedt a csontom vagy nemtudom, de elég amorf lett a fél fejem, úgyhogy holnap visszamegyek a szájsebészetre.

2013. okt. 6. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!