Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az hogy a párom minden este fordítva alszik? (A lábamnál van a feje) Szerintetek az megszokott dolog egy élettársi kapcsolatban hogy lefekvéskor nem összebújva alszunk el, és reggel is csak ritkán bújuznk össze pár percre?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem rajtam múlik. Én szívesen összebújnék, este és reggel is, ha már hétköznap úgysem lehet

De a párom folyton arra hivatkozik hogy még hétvégén sincs erre ideje, mert sok

a házimunkája.


2009. nov. 14. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hülyeség... a volt párommal úgy aludtunk el mindig hogy egymás karjában, és reggel mikor felkeltünk, akkor is összebújtunk egy kicsit.
2009. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire nincs ideje a párodnak?Csak a szexre vagy az alvásra sincs?Ha a szexre,akkor ez a kapcsolat nem lehet tartós.Nem kell minden este szeretkezni,és lehet olyan is ,hogy fáradt valaki,de egy párkapcsolatban szükség van időnként rá.(Ez a párok igényétől is függ)Ahhoz,hogy egymás mellett aludjatok el,nem lehet fáradt senki.El sem tudom képzelni,hogy egyáltalán hogyan lehet valaki mellett fejtől-lábtól aludni? Ha nem akar veled aludni,akkor miért nem alszik egy másik ágyban?Valami nagyon nem OK nála.
2009. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem természetes,de probáld meg,hogy egy kicsit tehermentesíted,segíts neki a házimunkában vagy kényeztesd el valahogy máshogy(csinálj neki egy romantikus etét mire hazajön a munkából,főzz neki vacsorát,rakj be halk,romantikus zenét...vacsora után zuhanyozzatok együtt,masszirozd meg..stb)
2009. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
nemlehet h szoke vagy es forditva fexel az agyon? vagy lehet h sokkal kenyelmesebb a masik oldal, fordulj meg teis! 25f
2009. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért fekszem úgy mert belehorkol a képembe és még fújtat is közben.és csak akkor fordulok át ha már nagyon zavar.a kérdező párja.
2009. nov. 14. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát,akkor ezt magyarázd el neki is,mert már a fél ország a te alvási szokásodon csámcsog..
2009. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
xDDD ez nagyon lol
2009. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mennyi ideig aludtatok összebújva? Hogyan tudtátok megbeszélni a kapcsolatotokat, hogy ne kelljen szétmenni? Hová mentetek, ha nem volt kihez? Hogyan dolgoztátok fel? Hogyan kedveskedtetek, hogy meg tudjon változni Párotok?

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mit tegyek, ha tudtok adjatok nekem tanácsot kérlek Titeket!

Párommal 9 éve élek együtt.

Van egy 3 éves élő Kislányunk és most (3hete) voltak iker Gyermekeink (fiú-lány), de 5 hónapos terhesen meghaltak és Magzatként meg kellett szüljem Őket.

Eddig lenyeltem, hogy Párom elhanyagolja magát (legtöbbet melósban jár, nem borotválkozik rendszeresen, stb.), de most már betelt végleg a pohár.

Kislányom születése után volt kb. fél év, hogy külön szobában laktunk, de amíg a Kislányunk nem született meg Ő bújt hozzám és összebújva aludtunk éveken át, (mert állítólag Neki is úgy a nyugtató, pihentető alvás), nem közeledik hozzám (nincsen senkije), nem fogja meg a kezem, magától már nem ad puszit sem...

Ez az, amit már nem bírok és nem tudom sajnos megbeszélni sem Vele!!!

Elegem van a hátából, ez már nagyon kevés nekem!

Amikor rá akarok ijeszteni azt mondja, hogy biztos van Valakim!!!

Neki 2 éve meghalt a Testvére és azóta cigarettázik és sörözik és én ezt is lenyelem Neki!!!

Most elakarnék költözni, legalább csak rövid időre, de rájöttem, hogy nincsen hová!!!

Őt nem szeretném elküldeni, mert akkor biztos nem akar visszajönni többet!

Jó volna megbeszélni, de akárhányszor felhozom a témák valamelyikét, azt mondja, hogy ne piszkáljam!?

2010. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!