Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás előtt alkohol?

Foghúzás előtt alkohol?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Jövőhéten el kell mennem egy foghúzásra és már totál pánikban vagyok.Rengeteg fájdalmat le tudok küzdeni,de a fogorvos a gyenge pontom,szinte már fóbia...


Kérdésem: Nagy baj származna ha a beavatkozás előtt 1-2 felest legurítanék? Befolyásolja ez a beadandó "zsibbasztó" hatékonyságát?


Persze nem matt részegen szándékszom odamenni...


Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. okt. 11. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h akkor nem hat annyira a zsibbasztó hatása szerintem ne igyál előtte ki lehet bírni.
2013. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg ha rálehelsz a dokira beájul és beletöri a fogad a csontba
2013. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Másolok, ha még nem találtad meg. "egyszer én is mondtam a dokimnak, hogy félelmemben lenyomtam egy vodkát, azt mondta, jól tettem, egészségemre:))

megnyugtató volt a válasza, és egész laza lettem..."

Van még egy:

"Én úgy tudom fogászaton lidocain injekciót adnak, ami pedig a natrium csatornákat gátolja, így nem tud terjedni az ingerület az idegsejtjeidben, emiatt van az, hogy nem érzed azt a részt. Az alkoholnak ehhez tudtommal nincs köze, bekerül a szervezetedbe, és az elkezdi lebontani(acetaldehidre és ecetsavra), tudtommal a natriumcsatornákra nincs hatása."


Szóval próbáld ki és mesélj:)

2013. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kiskoromba én is féltem a fogorvostól, mostmár kb. a fogorvos fél tőlem :D

Nekem most húztak ki 2 hét alatt 3 fogat, nem fájt egyáltalán :) Az érzestelenìtő kicsit kellemetlen, de azt az 5 másodperces fájdalmat kilehet bírni :)

2013. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!