Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fog, meddig lesz...

Gyökérkezelt fog, meddig lesz még érzékeny?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hete,hogy van benne végleges tömés, meg már kezelték, és végeztek vele, eszek vele mindent, és nem tudom, hogy 2 hétre rá, az alma harapástól lett érzékeny kissé, vagy alapból még érzékenynek szabadna lennie?

Eszek vele rendesen, csak hát kissé kellemetlen vele a harapás... Normális még? Vagy valami nem oké vele?


2013. okt. 11. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ráharapásra fáj, akkor menj vissza a dokihoz, lehet hogy újra ki kell tisztítani.
2013. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát konkrétan kellemetlen, nem fáj... Az picit túlzás, mert almát ettem vele, ha fájt volna, akkor nem ettem volna, kellemetlen volt úgy fogalmazok, másabb mint a többi, mikor semmit nem érzek velük, meg más mintha picit kellemetlen lenne.

Még nem készülök vissza menni, mert közben olvastam,hogy ez a kellemetlen érzés, eltarthat egy ideig, mert most hetekig bolygatták a fogat, így idő kell,mire teljesen 'érzéketlen' lesz...

Várok még egy picit, ha nincs vele problémám másképp,és nem fáj, nem rohannék még vissza...

Lehet megterheltem,hogy 2 hétre rá,már almát harapdáltam vele, és azért 'fájdult' meg jobban...

2013. okt. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!