Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon rossz fogakkak mit fog...

Nagyon rossz fogakkak mit fog kezdeni a fogorvos? ÉS ha nincs az összes fogamra pénzem?

Figyelt kérdés

Rágófogak közül több tövig le van törve,közepe lyukas,szerintem már kihúzni is nehezen lehet majd.

Elől nem lyukas,hanem romlik nagyon,remélem fúrással,töméssel megoldható.

A rágó nagyn letörteket ki tudja húzni azért?

Magándokihoz megyek,le nem csesz,ugye?

Eddig azért nem mentem,mert nem volt rá semennyi pénzem.Most sincs szerimtem annyi,amiből az egészet helyre lehet hozatni,de legalább az elsők legyenek rendben,a nagyon rossz rágók ki legyenek húzva,aztán majd ha lesz pénzem,csináltatok oda implantátumot.

Ezt így a fogorvosnak is el lehet mondani?


2013. okt. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire van letörve, ha nem tudja kihúzni akkor szájsebészetre küld és ott kivésik.

A dokik nem szoktak lecseszni, hisz ez a munkájuk.

Mondjuk nem értem hogy körzetihez miért nem mentél el?

Az első fogaid ha nem lyukasak, akkor hogyan romlanak?

Hátul ha pár fogad még menthető, akkor érdemes megmenteni, mert azokra akkor lehet építeni.

2013. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Körzetinél voltam pár éve,de az minden,csak nem fogorvos,egy alig lyukas fogamat ugy szétfúrt,és tömött,hogy 2 nap múlva szilánkokban tört szét.Mindezt érzéstelenités nélkül.

Az első fogam nem tűnik lyukasnak,vagyis ilyen sötét szinűre van elváltozva egy része.

2013. okt. 15. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sötétre el van változva akkor belül lyukas. Melyik részén van ez az elváltozás a fogadnak?
2013. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felülről indult a közepe felé,kb negyede a fogamnak.

Remélem menthető,mert elől ezen kívül szépek (többihez képest legalábbis).

De jövőhéten kiderül,akkor megyek fogorvoshoz.

2013. okt. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!