Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftára mi a leghatásosabb?...

Aftára mi a leghatásosabb? Van valami hatásosabb fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
ez a második napja, hogy szenvedek tőlük. A nyelvem hegyén 4 afta van, az ínyemen egy. Tüszős mandula gyulladásom is van :S kínzás minden egyes kiejtett szó, és minden egyes nyelés. Már kenegettem Boraxal, Tantum Verdét fújtam rá, Glycosepttel és Listerinnel öblögettem, fogmosások is megvoltak, de ehhez képest kicsit még nagyobbak is mint tegnap. Szedem a Curam antibiotikumot és mellé Algo flexet fájdalomcsillapítónak. Esetleg megosztanátok velem a tapasztalataitokat? köszönöm!
2013. okt. 18. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egyfolytába előjönnek az aftá és ezeknél csak az a baj, hogy a fájdalmat csillapíthatod de a gyógyulást nem lehet gyórsítani, legalábbis én ezt tapasztaltam. Én a gyógyszertárból vettem valamit ami zsibbasztó és segít. Te is kérd a gyógyszertáras tanácsát. Sok sikert!
2013. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem az aftára ez szokott beválni:

[link]

2013. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Nektek mennyi ideig szokott tartani?
2013. okt. 18. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:

1-2 nap

de mondjuk nekem, már nincs mandulám, az is súlyosbítja a dolgot

2013. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi. Nekem még mindig tart, majd megírom, mikor múlott el
2013. okt. 19. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Igyál rá páleszt és kész nekem egyből meggyógyitja!!
2013. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem marja ki? mert olvastam az ilyen házi kezelések között, hogy langyos-sós vízzel kell öblögetni, hát nekem az nagyon marta
2013. okt. 19. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:
a pálinka tényleg jó, nekem most volt valamilyen csúnya bélbacis fertőzésem, ittam egy pohárkával, és már estére jobban lettem :)
2013. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, főleg a pálinkásat!!!!! Kipróbáltam én a phlogosolt, a glicoseptet, tantum verdét, boruxot, az ég adta világon mindent, még algo pirin ampullát is ittam, de ezek semmit nem értek! Nekem legalábbis nem. Tegnap este rászántam magam az édesapám féle jó kis ringló pálinkára, hát annyira csípte, hogy azt hittem hogy bepisilek, de láss csodát, jobban vagyok!:) végre tudok beszélni, mert eddig nem tudtam, olyan fájdalommal járt! Most is öblögettem vele, ez az egy ami hatásos! Köszönöm szépen!!:)
2013. okt. 20. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!