Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha már egyáltalán nem fáj...

Ha már egyáltalán nem fáj akkor lement róla a gyulladás?

Figyelt kérdés
Kedden nem tudták kihúzni a fogam, mert nem zsibbadt el. Azt mondta a doki, hogy napi 2 rubophen (csak ezt szabad, kismama vagyok) és lemegy a gyulladás. Ma este megyek vissza és kihúzza. Most már hatni fog a szuri? Nagyon félek!
2013. okt. 24. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudni :S ... Te szegény ... szorítok ismeretlenül is :) !
2013. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Melyik fog?

Alsó?

2013. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jajj köszi, nagyon parázok.
2013. okt. 24. 15:59
 4/21 A kérdező kommentje:
Alsó, leghátsó.
2013. okt. 24. 16:00
 5/21 anonim ***** válasza:

Muszáj kihúzni?

Ha nem megy, menj el a (száj)sebészetre

2013. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
De nem tudja betömni?
2013. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor valószínű, hogy már nem gyulladt, és hatni fog az injekció. Ne félj, a tudatodban csak az legyne, hogy hatni fog az injekció, a húzást érezni sem fogod és mosolyogva jössz majd ki. Nálam ez a módszer beválik.
2013. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezt már nem lehet betömni. :-( Sajna elég rossz fogaim vannak. Genetika meg az első terhességemnél is így volt, hogy még rosszabbak lettek. Sárgák is pedig nem dohányzom, kávézok és mosom őket napi kétszer. Ha leírom pontosan hogyan történt a keddi fogorvosos sztorim érthető lesz miért parázok ennyire: szóval elmentem dokihoz, de nem magánra, gondoltam megspórolom azt az 5000ft-ot. A dokiról hallottam jót, rosszat, de azt mondták húzni tud. Kaptam egy szurit, fél nyelvem elzsibbadt, de ennyi. Adott még egyet (hozzáteszem gumikesztyű nélkül nyúlt a számba), de az se hatott. Erre azt mondta próbáljuk meg. Elkezdte húzni, ordítottam mint a sakál. Gondolom a váróban ülők be is csokiztak. Ellköktem a kezét, hogy ezt nem bírom állni. Mondta jó fáj, de ha már elkezdtük. Na mondom ez így nem buli. Na én hülye, akkor már el kellett volna jönnöm, de na akkor még egy szuri. Ekkor már szólta a férjemnek, hogy jöjjön el hozzám, mert már csak bőgni tudtam. Na ez a szuri se hatott, akkor jött a negyedik, amit én már nem is akartam, de ki vagyok én, hogy felülbíráljam a dokit. Beadta, ültünk 15 percig aztán mondtam férjemnek menjünk innen. Doki mondta holnap reggel menjek vissza. Na mondom persze, minek. Rögtön irány magánrendelés, ahol doki elszörnyedt, hogy hogyan adhattak nekem kismamának 4 lidokainos injekciót, meg nem igaz, hogy nem látta, hogy be van gyulladva. Mondtam neki, hogy nincs valami mód, hogy kihúzza, mert már meg van mozgatva és nincs a helyén. Na akkor újabb, tök más fajta szuri meg plusz ilyen pisztollyal is, de mondanom se kell, halottnak a csók. Közben a párom már talpig lezsibbadt a váróban. :-) Mondta doki, hogy jó, akkor napi két rubophen és csütörtök este kihúzza, addigra lemegy a gyulladás. Fura mód egyáltalán nem fáj a fogam, remekül alszom egy huzamban 9 órát. Enni azért nehéz mert nem tudok harapni, mivel ez a fogam már feljebb, kintebb van mint a többi. Fogat is tudtam mosni, nem fájt. Na most itt tartok.
2013. okt. 24. 16:13
 9/21 anonim ***** válasza:

Én inkább elmennék a helyedben a Szájsebésztre (Klinika)

Ott is ingyen megnézik/megcsinálják

Már ha "pesti" vagy

2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hányra mész ma?

Drukkolunk, hogy ne legyen gond

2013. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!