Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy hordjam a fogszabályzós...

Hogy hordjam a fogszabályzós gumikat, ha nem tudok tőle beszélni?

Figyelt kérdés
Hátulról indul a gumi, fel-le megy cikkcakkban és olyan mintha összevarrná a számat mert egyáltalán nem tudom tőle kinyitni, beszélni egyáltalán nem tudok, csak hangokat tudok kiadni. Suliba nem fogom hordani, mert felelni se tudnék benne, a nővérem meg gonoszkodik és úgy tesz mintha nem tudná hogy miért nem tudok beszélni, ütöget, amiért nem fejezem ki magam érthetően, szóval hülye.. Tudom hogy fontos az hogy hordjam, de nagyon nehéz elviselni:( Az előző gumit reggel 6-kor kivettem és délután 5-kor beraktam, de azt monda az orvos hogy nagyon szépen hordtam. Szerintetek nagy baj lenne ha nem hordanám egész nap? Előre is köszi.

2013. okt. 26. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,mivel azért van,hogy hordd,és nem azért,hogy havonta 1x egy fél órára felvedd.

Sajnos ez ilyen. :/

Suliba ne rakd akkor fel,de otthon hordd.Megéri szenvedni vele. :)

2013. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár jobban belegondolva,miért nem tudsz tőle beszélni?

Nekem is volt,eleinte kellemetlen volt,de megtanultam vele beszélni.Csak fogmosásnál vettem ki.

2013. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokféle gumizás van. Most olyan van, hogy alul az utolsó előtti fogamon kezdődik, felmegy, majd megint le, cikkcakkozva. Elöl a második fogamon fejeződik be, és olyan szoros a gumi hogy egyáltalán nem tudom kinyitni a számat.
2013. okt. 26. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Dobd ki a p.ba.
2013. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor marad az,hogy otthon hordod,a suliban meg nem.

De mindenképp hordd,mert így jön rendbe a fogad.

2013. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel, mert a nővéredet te nem fogod tudni megnevelni. Kérdd azt, hogy tartsák távol tőled. (Remélem rendes szüleid vannak, ha nem, úgy nehéz lesz.)
2013. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjetek vissza, ott megpróbálhatsz beszélni, és bemutathatod, hogy nem tudod kinyitni a szádat. Akkor megoldják valahogy.
2013. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gumizz rendesen, mert ha nem gumizol rendesen csak megnyújtod a gumizás és a fogszabályzás idejét. Tényleg szólj a szüleidnek a nővéredről - talán 1-2x még poén, amit művel, de ha állandóan ezzel jön, akkor konkrétan megkérdőjelezném az értelmi szintjét... Ideje lenne leállnia, nem vicces, nem poén.
2013. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!