Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak ha fogszabályzós...

Mit csináljak ha fogszabályzós vagyok és sárgák a fogaim?

Figyelt kérdés
Mióta fogszabályzóm van, elkezdtek sárgulni a fogaim, és kis barna foltok is vannak rajta, de azért annyira nem feltűnő. Tudom hogy sok mindenkinek van ilyen problémája, mert a fogszabályzótól nem lehet rendesen tisztítani a fogakat, meg az orvos még nem szólt, hogy nagyon durva lenne a helyzet, de ha leveszi a fogszabályzót akkor kifehéríti a fogaimat? Vagy nem fog vele csinálni semmit? Azt külön kérni kell? Drága a fogfehérítés? Előre is köszi.

2013. okt. 27. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg meg kellett volna venni a fogszabályzóhoz egy fogkefe készletet.Ha nem mondta az orvos,akkor majd kérdezz rá vagy menj el egy gyógyszertárba.

Van benne 5 fajta fogkefe,azokkal kell minden reggel és este mosni.Van benne mindenféle(amivel a drót alatt kell mosni,amivel a breketteket kell mosni,amivel a fogad kell,stb),és akk nem lesz sárga.

Szerezd be minél hamarabb.Nekem 3300Ft volt.

2013. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!