Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eszméletlenül félek, hogy...

Eszméletlenül félek, hogy legyek erős?

Figyelt kérdés
lehet nem ide kellett volna ki írnom,meg másnak vannak nagyobb problémái.De iszonyatosan a fogorvostól,pedig délután mennem kell mert már nem bírom.hogy gyűjtsek erőt hogy el merjek menni?nagyon rossz fogorvos van,rossz tapasztalatom van felé,ezért is félek.ma már 2-szer jött rám a sírás hogy mi lesz.
2013. okt. 28. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor miért ahhoz a fogorvoshoz mész? ma már át lehet menni máshoz is akkor is ha sztk-s
2013. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert nincs pénzem hogy fizessem.
2013. okt. 28. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
most mondom akkor is ha sztk-s!! az ingyenes az ég áldjon meg
2013. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze ha nem fizeted a tb-t az már más tészta
2013. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem is válts dokit. Én is rettegtem a fogorvostól, mondjuk nekem gyerekkori rossz élmény és azóta csak csupa-csupa pozitív dolog ért velük kapcsolatban a félelem megmaradt. Szóval én biztos váltanék, mert fogorvos parával egy jó fogdokihoz is nehéz elmenni hát még egy barbárhoz.


Egyébként mi a rossz élményed vele? Ha van kedved elmesélheted (hátha segít)

2013. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát erre sok jót nem lehet írni. Én nem járok sztkba fogorvoshoz, pont ezért. Magánorvost is nehezen találtam, akit meg tudok fizetni és nagyon jól dolgozik, inkább máson spórolok, de sztk orvos rajtam többet nem játszik.
2013. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos fogorvost váltani nem lehet,egy helyre tartozol lakcim szerint.

fogorvos csak lakcimváltással van sajnos.

2013. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem is tudom, nálam a fizetős elrontotta a tömést és még azt mondta én érzem rosszul nincs is semmi probléma,aztán az sztk-s doki helyrehozta tökéletesen és utána a következőt hiba nélkül fúrta meg. én úgy tudtam most már lehet váltogatni a dokikat lakcímtől függetlenül
2013. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Sztem bejelentkezek más lakcímre rokonomékhoz aztán jó fogorvosom lesz.
2013. okt. 29. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!