Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos fogorvos? Mennyibe...

Altatásos fogorvos? Mennyibe kerül kb? tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Ennyire félsz és azért érdekel a dolog vagy mi? Miért nem keresel inkább egy nagyon jó fogorvost, akitől nem fogsz félni?
2013. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jo es kedves fogorvosom van de igy is felek...:(
2013. okt. 29. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nemsoká megyek altatásos fogászatra,nyilatkozni még nem tudok róla,de az altatás 60.000 ft,plusz a kezelések amiket megcsinál.
2013. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én altatásos fogorvos helyett a félelmed kezeltetném inkább, mondjuk kineziológussal. Jó pár fogorvost elfogyasztottam, rengeteg dolgot átéltem, de mióta rátaláltam álmaim fogorvosára, azóta számolom a naptárban, hogy mikor kell kontrollra mennem.. nekem csak találni kellett egy jó orvost végre, akiben megbízhattam. Tudom, hogy nem fog nála fájni semmi és gyönyörű, tökéletes munkát csinál. Szerintem sokkal ijesztőbb öntudatlan állapotban átengedni magam egy fogorvosnak.
2013. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60 ezer az alltatás meg + a kezelés na énse mennék oda hacsak nem müteni kell a fogom például új fogsor beépitése, amúgy nemhallotam altatásos fogorvosról hisz megkérdezi tömésnél jó e a tömés magasága ha alszol hogy kérdezi meg ??
2013. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hol?

Melyik városban?

2014. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit kellene csináltatni?
2014. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mehetnél bódításosra is vagy hipnózisosra
2014. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!