Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihuzza a fogamat a fogorvos...

Kihuzza a fogamat a fogorvos vagy sem szerintetek? Tapasztalatok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Betömte az egyik fogamat pénteken a fogorvos, meg gondolom ki is idegelte!Azóta nagyon fáj.....majd megőrülök!Szedek Cataflamot, meg fogfájásra gyógyszert, de nagyon semmit nem érnek!

Hétfőn vissza megyek hozzá!Most mi lesz:Kihuzza?(ettől félek a legjobban) avgy kiszedi a tömést?!Talán nem idegelte ki rendesen?(ez a nő egy állat, de hát hozzá tartozom és ingyenes..)


20L


2009. dec. 12. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy gyokérkezelni fogja ( még nem " idegelte ki"), és az a tomés csak egy gyogytomés? Mert az biza faj...Nalam is volt igy, gyokérkezelés elott allo fogamba tettek ideiglenes cementet, és nyulat fogtam fajdalmamban...

Gondolom ez lehet a helyzet, ha hétfon vissza kell menned...

Ha nem, akkor...tényleg allat :D

2009. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt ő már végleges tömésnek szánta szerintem, mert előtte egy pár nappal "fúrta-faragta" és nyitva hagyta, gondolom, hogy tisztuljon, pénteken meg betömte(de érzéstelenítőt sem adott pedig mondtam neki, hogy fáj)!Mondta az asszisztens, hogy ha fáj menjek vissza jövőhéten!Vissza is megyek hérfőn, csak tapasztalatokra lennék kiváncsi!
2009. dec. 12. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl fúrás után (nem gyökérkezelés, mert akkor utána semmit nem érez már a fog), baromira fájt a fogam 1-2 hétig, azt mondta a doki, hogy pár hónapig természetes, mert meg lett bolygatva a fog. Egész hamar elmúlott a fájdalom, azóta sem fáj :) Lehet neked is csak ennyi.
2009. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem a foghúzás sokkal kevésbé fáj mint a fogtömés. én eddig minden tömésbe, igaz nincstúlsok, majdbelehaltam, azt az egy foghúzást meg vigyorogva ültem végig.
2009. dec. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!