Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után nem jött létre,...

Foghúzás után nem jött létre, rendesen a vérdugó a fogamnál az inyem már eléggé összehúzódott, mikor fog helyre jönni? Teljsen, cataflamot és dalacint szedek. Orvosi utasításra

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
26%

Ittál rá pálinkát vagy valami nem cukrozott szeszes italt?

Mert ilyenkor azt kéne ha nem szereted akkor inkább köpd ki utána bár kár lenne érte. Nekem például orvos mondta hogy húzás után igyak rá ha nem más köpjem ki utána csak igyak mindenképp, plusz a Listerin szájvízzel is öblögessem esténként mert az is összehúzza és kitakarítja a lerakódott dzsuvát, mivel a fogkefe, fogkrém megoldás is jó csak a fogkefe szálai felsérthetik és mondta hogy inkább arra az időre hanyagoljam a fogmosást, legalább azon a területen. Mivel nekem elég érzékeny íynem van, sajnos ilyet örököltem így nekem ez vált be.

2013. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!