Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fontos! Miért történt ez a...

Fontos! Miért történt ez a fogszabályzómmal, lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

Ilyen állandó fogszabályzóm van(nem én vagyok a képen):

[link]


Májusban tették fel(csak felső egyenlőre) és az egyik oldalon egy olyan egész fémdarab vagy mi (nem tudom a nevét) elmozdult, és megnéztem, és megint arrébb húzódott. Mit lehet tenni? Csak hétfőn tudunk menni orvoshoz, hívni se tudjuk addig őket.


2013. nov. 1. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A brekettre gondolsz? Letört?


Lehet, hogy rosszul ragasztották fel.


Az én dokim is csak hétfőnként rendel ott, ahova járok. Az volt a szerencsém, hogy egy másik helyen is rendel Pesten, és oda tudtam menni, mikor az ív kiugrott a brekett sínéből.


Sokat sajnos nem tudsz tenni. Ne egyél azon az oldalon. Tudom gáz, de más lehetőség nem nagyon van. Hacsak nincs valami hétvégi fogászat, ahol esetleg segíteni tudnak.

2013. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tört le, ott van, csak elmozdítható. Mármint a dróton van, de tudom jobbra balra mozgatni.(persze nem mozgatom) És a fogmosás ilyenkor hogy működik? Egyébként köszönöm!
2013. nov. 1. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tört le az még a jobbik eset, de rosszul ragasztották fel, vagy nem tisztították meg eléggé és a ragasztó elengedett, vagy a fogad felszíne ott másabb volt.



Fogat mosni ott természetesen ne mossál addig. Kerüld ki azt a részt és hétfőn menj a dokihoz, amint tudsz.

2013. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged!:)
2013. nov. 1. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

"Fogat mosni ott természetesen ne mossál addig. "

Akkor menjen oda a fogdokihoz egy hetes lepedékkel? Fogköztisztító kefével meg lehet szépen mosni letört brekett mellett is a fogat.

2013. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen egyhetes lepedékkel? Hétfőn már megy dokihoz.


Ja, és tényleg a fogköztisztítót lehagytam.



Azért nem kell leharapni a fejem. pf


Egyébként meg ha nem rág ott kaját, akkor nem hinném, hogy nagyon gusztustalan lenne, de ha mégis, akkor a fogorvos megértené, de a fogköztisztító tényleg a megoldás.

2013. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!