Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SEGÍTSÉG! Fogszabályzás 18....

SEGÍTSÉG! Fogszabályzás 18. életév betöltése után?

Figyelt kérdés

A beteg

 18 éves koráig,

 a középiskola, szakképző iskola nappali tagozatán folytatott tanulmányok ideje alatt,

 a terhesség megállapításától a szülést követő 90 napig,

 60 éves életkora felett

a teljes körű alap és szakellátás térítésmentes, kivéve a fogtechnikai költségeket.


Az oldal szerint ( [link]

Tehát ha betöltöttem a 18. életévem, de még nappali tagozatos középiskolai diák vagyok, támogatja állam bácsi a fogszabályzót?



2013. nov. 4. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
megnéztem a honlapot. e szerint jár az ingyenes fogszabályozás addig, míg nappali tagozatos vagy.
2013. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg nincs meg a középszintű végzettséged(szakma,vagy érettségi),addig az állításokért nem kell fizetned,csak a fogszabályzóért.Ha jól tudom,az 40.000Ft még mindig.

Miután megszerezted az érettségit/szakmád,onnantól drágább lesz a fogszabályzó(60.000Ft) és az állításokért is fizetned kell.Az utóbbi tarifa változó,ha jól tudom.Én speciel 5000Ft-ot fizetek ki minden állításkor.Szerencsére múlt héten voltam az utolsó állításon,így "csak" 75.000Ft-ot költöttem el az állításokra az érettségi óta.

2013. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!