Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt Fogszabályzósok!...

Felnőtt Fogszabályzósok! Volt-e olyan köztetek, akinek a megbeszéltekhez képest előbb vagy időben vették le a készülékét? Ha csúsztatok, meddig kellett még tovább hordanotok?

Figyelt kérdés
Direkt a felnőttektől kérdezem, úgy tudom, hogy idősebbek körében már nem olyan gyors a fejlődés. 22 éves vagyok, nekem 2-2.5 évet jósoltak, de ismerősök folyamatosan ijesztegetnek, hogy lesz abból 4 év is. Pedig már most 4 hónap után szépen mozognak a jó irányba. Arra lennék kiváncsi, hogy esetleg volt-e olyan, akinek a megbeszéltekhez képest kicsivel előbb, vagy időben vették le? Esetleg ha csúszott kicsit, leírnátok, hogy mennyivel kellett tovább hordanotok? Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat! :)

#fogszabályozás #fogszabályzó #felnőtt fogszabályás #fogszabályzás időtartama
2013. okt. 22. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem márciustól van kivehető, azt mondta doktornő h 1 évig kell hordanom. Kb. 4 mm-es rés volt a 2 első metszőfogam között és nagyon előre álltak, most olyan 1,5 mm körüli ez a rés és már jól hátramentek a fogak, szóval szerintem már csak pár hónap és kész. :)

34

2013. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!