Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit egyek ha ma műtötték ki a...

Mit egyek ha ma műtötték ki a bölcsességfogamat? Össze van varrva, fel van dagadba, most perpill nem fáj mert bevettem gyógyszert. De inkább ilyen levest egyek vagy mit kéne? Mert kezdek éhes lenni:D

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
kerüld a tejtermékeket, a leves az jó lesz
2013. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem zsibbadsz, akkor egyél levest, vagy főzeléket, puha ételt, igyál gyümölcslevet, 4-5 napig került a tejtermékeket.
2013. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit szokatlanul hangzik, de egyél baba kajákat. Tápláló és csak nyelni kell. Akár egy kis vízzel fel is hígíthatod, és esetleg egy kis sót még tehetsz bele, ha túl sótlannak találod.
2013. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)akkor valószínű marad a leves:D
2013. nov. 7. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Hamar helyrejottel?

2013. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mihez képest hamar:D. A dagadás azért volt,mert egy idióta voltam és nem jegeltem elég sokszor. De másnapra majdhogynem teljesen leapadt. De még egy hét után is fájt azon az oldalt rágni.
2013. dec. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!