Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek hogy vegyem ra...

Mit tegyek hogy vegyem ra magamat h fogorvoshoz menjek? Rettentoen felek pedig nagyon sok rossz fogam van. :// otletek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 15:56
 1/5 gömbicica ***** válasza:

erre nincs recept.

légy annyira hiu, hogy nézz gyakrabban a tükörbe, és közben vizionáld, hogy milyen lenne, ha kezeltetted volna a rossz fogaidat.

mindenki fél.

aki azt mondja, hogy nem, az hazudik.


ezért jobb a pici gyereket rendszeresen fogorvoshoz vinni, mig semmi baja sincs.


de erről már lekéstél, ahogy én is.

15 évesen már korona volt némely fogamon(((

azóta meg!!! ((((

2013. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy álltok anyagilag . De nézz utána fogászati kuponoknak . Én is altatás(kuponos ,így jóval olcsóbb volt ) alatt tetettem rendbe a fogaimat pár hónapja .
2013. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a vérvételtől rettegek ugyanúgy (persze a fogorvostól is, csak most a vérvétel van épp terítéken, mert az kellene). Már kétszer megfutamodtam, nem tudom, mi lesz.

Nem irigyellek, mert tudom, milyen ez. :(

2013. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is be voltam szarva mikor fogorvoshoz kellett menni, de elmentem. Ma meg már azt sem tudom miért és mitől féltem... Egyszerűen csak menj el, mást úgy sem lehet tenni. Senki sem halt még bele.
2013. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézegetni kell az ilyen kuponos oldalakat (többfélét ),szokott lenni fogászati altatásra szóló kupon . [link]
2013. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!