Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fály a fogam és be van dagadva...

Peterr80 kérdése:

Fály a fogam és be van dagadva az arcom . Algoflex ulra fortét szedek rá de a gyulladást nem viszi le addig meg nem szeretnék fogorvoshoz menni mert nem használ az érzéstelenítés. Van valami jó bogyó erre?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 18:36
 1/10 anonim válasza:
49%
ha be van dagadva az arcod, akkor minél előbb menj el fogorvoshoz, főleg ha begyulladt, mert akkor nagy valószínűséggel gyökérkezelni kell...
2013. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, nem bírom ki. *Fáj!
2013. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Inkább segítettél volna. Ez a legkissebb problémám most.
2013. nov. 13. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne patkánymérget szedjél, mert nem ér semmit. Különösen ilyen esetben nem. Luk van a fogon? Elérhető a lágyrész? Ha igen, akkor öblögesd ki meleg vízzel, ha bírod mosd meg (ne legyen benne bomló kajamaradék) majd tegyél bele egy egész szegfűszeget! Kb 10-15 perc alatt szinte teljesen elmúlik a fájdalom. (Ettől még természetesen lukas marad, a dokit nem úszod meg!) Nem mellékesen a szegfűszeg nem mérgező, nincs mellékhatása, természetes, olcsó, stb...
2013. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt a fogat már húzni kell. Más nem segít. De a gyulladás miatt nem kockáztatnék meg most egy húzást. A gyulladásnak mennie kellene elöbb.
2013. nov. 13. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez alapból hülyeség, MINDEN fog menthető. Más kérdés, hogy a DOKINAK nem éri meg a macera vele... Nekem most fognak összerakni egy tőből tört nagyrágót, aminek a lágyrésze elsorvadt már. Kap egy csapot, majd arra egy koronát, viszont látásra. Macera, nem egyszerű, illetve drága. De nem kell húzni. MOndjuk a dokink inkább ment, mint csonkol...
2013. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy hatalmas sztk tömés volt benne szintén rágó fog. tömés kiesett két oldal letörött és ami megmaradt iny magasságban. Sőt a luk inkább beljebb is van. Ha ezt meg tudja menteni valaki akkor kifestem ingyen a lakását. De addig is kellene valami jó gyulladáscsökkentő mert ha motoroznék akkor megbüntetne a rendőr az oldalra kinyúló fejem miatt...
2013. nov. 13. 18:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig jobb volna ha elmennél fogorvoshoz

Ő fel tud írni gyógyszert is, ha kell

2013. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert van olyan gyógyszer, amit pl. csak

vényre adnak ki-

2013. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyszerű: Felírja az antibiotikumot és az szépen hat. Varázslat. Tehát beszedsz valami jó kis mérget, ami drasztikusan hatásos, de legelább nem kell tovább szenvedned. Nekem az után írta fel, hogy kihúzta a fogam, szóval utána tanulni sem tudtam, annyira fáj a gyulladás miatt. Felírta a Cataflamot, miután már egyik fájdalomcsillapító sem hatott, majd én kértem az antibiotikumot, mivel jobbat nem tudtam kitalálni a két nap múlva beiktatott vizsgámra. Persze, talán lett volna rá valamilyen növényi eredetű szer is, de nem kerestem akkor. A pálinka meg nem hatott :D Nem vagyok nagy ivó, így öblögetés után kiköptem. Pocséklás, mi? :)
2013. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!