Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Szentkirály utcai szájsebész...

A Szentkirály utcai szájsebészetre szombat-vasárnap is lehet menni? Ha holnapig nem áll el a vérzés visszamenjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma húzták az egyik hátsó fogamat este fél 6-kor. Még mindig vérzik elég rendesen, ez normális? Gondolom nem.. Holnap visszamenjek akkor?


2013. nov. 15. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem és ha éjjel nem áll el akkor az ügyeletre menj még éjjel. ez nem játék. A szenkirály utcai rendelö fogorvosi ügyelet igy természetesen hétvégén is mehetsz oda. De ha éjjel nem mulik el akkor kórházba menj.
2013. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne várj holnapig. Akár most is elmehetsz. A vérzéssel ami nem áll el, nem szabad szórakozni. Nagyon veszélyes lehet. Van ügyelet, szóval menj nyugodtan.
2013. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De oda vissza a Szentkirályiba? Vagy valami kórházra gondoltok?
2013. nov. 15. 22:05
 4/12 A kérdező kommentje:

Oké, közben megtaláltam a honlapon 0-24-ben ott vannak.

Amúgy olyan jó, még direkt meg is kérdeztem, hogy nem kell összevarrni esetleg? Mert hát hátsó fog..Ja nem, dehogy, otthon szedje ki a gézt, és már jó lesz..Hát jó lett..Ja de csak reggel tudok visszamenni vidéken lakunk ráadásul, nincs itthon senki aki kocsival be tudna vinni. Úgyhogy érdekes éjszaka elé nézek akkor ezek szerint..

2013. nov. 15. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Tilos szívogatni!
2013. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, semmit nem csinálok vele, hozzá sem érek a nyelvemmel, nem öblögettem, nem ettem semmit, talán ha 4-5 korty vizet ittam azóta. Meg ezt se tudom, most tegyek be gézt oda? Ami felszívja a vért? Mert így a saját véremet nyelem folyamatosan.
2013. nov. 15. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
ha ennyire vérzik valahogy be kell jutnod. Kérj meg valakit hogy vigyen be, szomszéd, rokon, bárki ez nem maradhat igy reggelig.
2013. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, hát valamit megpróbálok.
2013. nov. 15. 22:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi történik akkor ha nem tudok bejutni csak reggel a szájsebészetre? Mi lesz akkor? Ha kell nem alszom, bár nagyon fáradt vagyok már.
2013. nov. 15. 22:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Na elmentél?

Van ott éjjel is valami ügyelet

2013. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!