Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnál voltam, savat...

Fogorvosnál voltam, savat cseppentett véletlenül az arcomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje járok ehhez a fogorvoshoz, tömni és húzni is kellett, most utoljára a metszőfogaimat tömte be. Ő javasolta ezt, mert az egyik szuvasodásnak volt indulva, és hogy ne legyen nagyobb baj, így fel is iratkoztam.

Miközben tömte, rácseppent valamiféle folyadék az arcomra. Én nem tudom, mi lehetett az, eleinte hideg érzést keltett ahova rácseppent, utána égett, de gondoltam azért ég, mert volt ott egy kisebb pattanásom. Hát mikor hazaértem, és tükörbe néztem, láttam, hogy nagyon piros és akkor már viszketett és égett is. Le akartam mosni,és ahogy finoman vattakoronggal törölgettem, lejött a bőr. Másnapra begyulladt, elmentem a családorvoshoz, aki felírt egy jó drága kenőcsöt.

Ráadásul a fogorvos amikor tömte a fogamat, a mellette levőt is betömte, hogy egyúttal az is legyen rendben, mert azért külön nem lett volna értelme még egyszer elmennem oda. Ebből adódóan többet kellett volna fizessek neki, de mivel csak annyi pénzt vittem magammal, amennyiért betöm egy fogat, elmaradtam. Mondtam, hogy beviszem.

Ti mit csinálnátok?


2013. nov. 18. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szórj rá porcukrot.
2013. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lassan elkezdhetnénk az orvosi műhibákat itt a gyakorin is csokorba gyűjteni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek_..

2013. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy savat cseppentett az arcodra?

Egyébként a háziorvos mit mondott rá?

2013. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Max. az asszisztens cseppenthetne savat az arcodra, mert a fogorvos kezében már csak kis ecseten van rajta, amiről nem tud lecseppenni.

Amúgy meg más volt, nem sav, egyik fogorvosi sav sem marja szét a bőrt. Még ha nyálkahártyához ér, azt is csak felületesen marja meg.

2013. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már jobb azóta?
2013. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, milyen folyadék volt
2013. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Masnap el kellett menjek a csaladorvoshoz, mert begyulladt. Az orvos is csodalkozott,mikor elmeseltem,hogy jartam, de azt biztosan kijelentette, hogy elso foku eges. A fogorvosnak akihez jarok,nincs asszisztense, egyedul csinal mindent. Felirt egy draga kenocsot, azzal kenegettem,mostmar szebb,de a helye meg latszik es az orvos azt mondta, nem biztos, hogy a helye eltunik.

Azt mondtak,mivel elol tomott, ossze akarta olvasztani a fogtomes szinet a sajattal, ilyenkor hasznalnak egy kis savat, ami egyszinuve teszi,igy nem latszik,hogy tomve lett volna.

2013. nov. 21. 10:40
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azt mondtak,mivel elol tomott, ossze akarta olvasztani a fogtomes szinet a sajattal, ilyenkor hasznalnak egy kis savat, ami egyszinuve teszi,igy nem latszik,hogy tomve lett volna."

Ezt ki mondta? mert jó nagy hülyeség.

2013. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rúgd fel hogy le se essen az a kókler köcsög
2013. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!