Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Húznak ki szemfogat?

Húznak ki szemfogat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogszabályozót de sajnos nem vagyok abban a helyzetben hogy tudjak csináltatni! Egyedül a szemfogam zavar mert nem fér be a helyére és kiáll! Szerintetek nem lehet kihúzatni? mert egyszer azt mondta a doki hogy tartofog!
2009. nov. 21. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden fog kihúzható.A kérdés érdemes-e kihúzatni
2009. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már elmúltál 18? Mert csak akkor nem támogatja a TB a fogszabályozót

Eddig nem zavart?

Nem leszel foghiányos ha kihuzatod?

2009. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fogszabályozó

A 18 éves kor alatti betegek a beavatkozás árának részleges térítése mellett jogosultak fogszabályozó készülékre, oly módon, hogy a fogorvosi munka térítésmentes, a fogszabályozó készülék árához nyújtott támogatást pedig az OEP határozza meg és közleményben teszi közzé.

2009. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok és mindig is zavart alig mertem nevetni! most már megszoktak vele az ismeröseim de engem még mindig zavar! ugykell elképzelni hogy a szemfogam és a mellette levő fog egy helyen van de a másik alatta! remélem érteni. nem lenne hiányos. de nem esne be a szám? hülyeség hogy tartófog?
2009. nov. 21. 13:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Már rég meg kellett volna csináltatnod :(

Dehogy esik be a szád!

2009. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor huzassam ki?
2009. nov. 21. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt talán az orvostól (akár többtől is) kéne megkérdezni, aki ezt tanulta az egyetemen.
2009. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj el 1-2 dokihoz és kérd ki a véleményüket
2009. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a szemfogad tényleg tartó fogad. fogszabályozásnál a kisőrlőt szokták ált. kihőzni. Ha az ismerősied nem zavarja szerintem ne huzasd ki.
2009. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam hogy várok még egy picit amig összegyüjtöm a pénzt. félek is kihuzani mert biztos nem kellemes.
2009. nov. 22. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!