Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki volt mar fogfeheritesen...

Valaki volt mar fogfeheritesen a Smiling Bar-ban? Tapasztalatok, velemenyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 07:41
 1/3 anonim válasza:
Én ma reggel voltam...Alig bírtam ki...Sajnos én öklendeztem attól a műanyag cucctól, a nyálam folyt ezerrel...hát nem volt valami kellemes élmény.Meg szerintem az a hölgy sem volt valami profi itt Budaörsön. Az első 24 perctől semmi változás, a másodiktól meg csak egy kicsit...talán....Amikor kiválasztotta a saját fogszínemet arról a mintáról, mutatott egy olyan kukorica sárgát, amitől majdnem elájultam...Hát tudni illik alapból elég fehérek a fogaim ,asszem B1-est mondott a fogorvos pár hónapja...De legalább ehhez képest tényleg azt tudta mondani, hogy milyen sokat fehéredett...:)))Nektek milyen tapasztalaitok vannak?? A celebek oda vannak érte...állítólag...:)
2013. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális : mentolos íze volt a cuccnak,nem öklendeztem és nem folyt a nyálam.A hölgy aki ott volt kedves és segítőkész volt.Nagyon szép fehérek lettek a fogaim.A Bank utcaiban voltam.
2014. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mammutban voltam, és a kezelés után nagyon fehérek lettek, de másnapra borzasutó sárgát, pedig semmi színeset nem ettem és betartottam az időket, mindent! azóta olyan a fogam, mintha folyton csupa lepedék lenne, nem tudom simára mosni, foltos, sárga.. szerintem fellazította a fogzománcot. csúnya sárga, előtte fehér volt, csak nekem baromnak az nem volt elég, pedig úgy dicsérték... nagyon megbántam.
2014. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!