Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bódításban egyáltalán nem fáj...

Bódításban egyáltalán nem fáj semmi, még ha gyulladt is a fog? Öklendezik az ember közben ha a bölcsesség fogat szedik ki?

Figyelt kérdés
Tegnap húzták ki a alsó bölcsesség fogam de sajnos nem bírták mert a gyökere a csontban van talán. A számat teljesen szétbarbolta a doki. Nagyon fáj. Szombaton kell mennem szájsebészetre de rettegek ezekkel a fájdalmakkal elmenni , meg folyamatosan öklendeztem is.
2013. dec. 5. 14:04
 1/3 Noriko. ***** válasza:
75%

Bódításban biztos nem. Nekem ugyan nem fogat húztak, hanem megtükröztek, de azt sem tudtam hol vagyok. Semmi emlékem a vizsgálatról, még arról sem, hogy jutottam haza :)

Igaz, hogy ez mély bódítás volt.

2013. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az éber szedálás alatt teljesen nyugodt vagy ,együtt tudsz működni az orvossal .. Nekem altatásos fogászati beavatkozásom volt ,szedálás még nem .Arról olvastam ilyet is olyat is .. Volt akinek nem fájt ,másnak igen ,csak ugye nem tudta lereagálni ... Beszéltél már a dokival a szedálásról ? Szájsebészeten is csinálják ? Mennyiért ?
2013. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kecskeméten sajnos nem csinálják a bódítást. Altatást is csak nagyon indokolt esetben. Most hívtam a dokim. Nagyon félek,hogy az érzéstelenítő nem fog hatni mert gyulladásban van most a szám belülről mert szétbarmolták.
2013. dec. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!