Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog műtét után 1...

Savanyivi16 kérdése:

Bölcsesség fog műtét után 1 hónapra lehet újra póp és fájdalom?

Figyelt kérdés

Bölcsesség fog műtéten estem át fogszabályzás miatt.

Mind a 4 bölcsességfogamat kiműtötték altatásba.

Már 1 hónapja volt, és eddig semmi se volt nagyon.

A műtét rendesen ment, nem varrtak el ideget, nem nyílt meg az arcüreg. Minden nagyon jól ment és 1,5 óra alatt megműtöttek.. Ne is mondjam hogy utána 1 hét az a poklok pokla. Varrat szedés is megvolt rá 2 héttel és mondjon bárki bármit szerintem nagyon fáj... vagyis nekem eléggé fájt..

De az lenne a problémám hogy eltelt egy hónap, és a bal oldala egy kicsit újra felpúposodott és egy kicsit fáj is ha nagyra nyitom a szám vagy ha hozzáérek. Ez normális?

Vagy forduljak orvoshoz?



2013. nov. 27. 08:23
 1/8 A kérdező kommentje:
*púp bocsánat :)
2013. nov. 27. 08:24
 2/8 anonim ***** válasza:

A bölcsességfog helyének csontosodási folyamata ,azaz a teljes gyógyulás 6 hónapot is igénybe vehet .

A fájdalom normális ,de az már nem ha érintésre is érzékeny .A biztonság kedvéért keresd fel az orvosodat .

2013. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg az orvossal, lehet gyulladás, de egy csontszilánk is ilyen, ha ki akar jönni.
2013. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából egy enyhe nyomás kell neki hogy fájjon szóval így hogy hozzá érek nem csak ha egy kicsit meg is nyomom.. de köszönöm a válaszokat szerintem a biztonság kedvéért megnézetem :) vagy érdemes megnézetni hogy ha csak nyomásra fáj?
2013. nov. 27. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen ! Inkább menj el feleslegesen ,de legalább megnyugszol :-)
2013. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is altatásba távolítottak el bölcsességfogakat a nyár közepén ,igaz egyre ritkábban ,de olykor tompán még mindig fáj az egyiknek a helye .
2013. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké szerintem holnap már el is megyek :) Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 27. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit mondtak?
2013. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!