Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon milyen ember az, aki...

Vajon milyen ember az, aki így reagál?

Figyelt kérdés

Egy ismerősnek, még csak nem is havernak feltettem két rövid kérdést, valamit tudni szerettem volna a számítógépem működéséről. Pár levélben kiderült, hogy nem ad "ingyé" felvilágosítást és ha rendszergazdára van szükségem, majd szóljak. Megírtam neki, hogy köszi, de nem, 2 kérdésért nem fizetnék, nincs is szükségem rendszergazdára. Majd a következő válaszomban, kissé pimasz módon, de sűrű elnézések kérése közepette kefejtettem neki, hogy nem túl bölcs dolog ilyet tenni, de ahogy akarja és bocs megint!! És ha engem kérdeznek, veszem a fáradtságot és válaszolok bárki, bármit kérdez, nem sajnálom a tudást. Erre egy skót viccel példálózott, amire csak annyit írtam, hogy két külön dombon ülünk… Amire ő azt írta, hogy az egyik domb szemétdomb, a másik meg rózsadomb és kifejtette, hogy "a szegénység fejben dől el ha elherdálod a tehetségedet a te dolgod, de a mai világban én nem dolgozom ingyen csak annak akinek én akarok".


Nem akarok vitázni, nem is válaszoltam neki (még), de Ti mit reagálnátok erre?



2012. aug. 13. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen neked van igazad! Az az ember egy zsidó mentalitású ember, aki csak pénzért, haszonért, érdekből segít.

Számos weboldal van, ahol a keresztény szellemiség nevében önzetlenül segítenek neked.


Azt hiszem a te eseted is jól példázza mi a baj néha a világgal és hogy az ilyen önző zsidó emberek miatt kellett annyi ártatlan zsidó embernek meghalnia a II. Világháborúban és ezért gyűlölik sajnos őket!


Ki kell vetnie magából a társadalomnak az ilyen önző, aljas embereket.


Tartsd távol magad az ilyen tetvektől. Majd megjavítja pénzért a maga fajta számítógépét. Tiltsd az e-mail címét.

2012. aug. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett volna pofám pénzt kérni, de ez meg én vagyok. Ja és marhára tudom utálni az olyan embereket akik ott húzzák le szegény honfitársaikat ahol csak tudják!
2012. aug. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy nem vagyok keresztény és mégis segítenék (na azért zsidó sem). Ezt az elsőnek.
2012. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az önzetlenség, nem feltétlen jelenti, hogy kereszténynek kell lenned, lehetsz zsidó, muzulmán, akárki.

Ez belülről jön, ezt hozod otthonról gyerekkorodból. Megosztani mindent, tudást, segíteni ahol és akinek tudsz önzetlenül. Ez alalp kellene legyen, de sajnos én is jópár ilyen tetüvel találkoztam már, talán csak egy egyke gyerek, akinek nincs testvére, nem tanulta meg gyermekkorában megosztani a dolgokat.

2012. aug. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szép egy ismerősöd van...


Pénzéhes,ennyi

2012. aug. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azt akartam, hogy NEKEM adjatok igazat, de hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem esik jól! Köszönöm a válaszokat!!!
2012. aug. 13. 10:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért adtunk neked igazat, mert neked van igazad és nem azért mert kérted! :)
2012. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, az a helyzet, hogy ez mindenkinek baromi rosszul esne, és ez teljesen természetes. De voltál már a másik oldalon? Én is ilyen helyzetben vagyok. Érdekel a kutyakiképzés, jólnevelt kutyáim vannak és ne tudd meg milyen bunkók tudnak lenni az emberek! Némelyik csak úgy közli, hogy na de jó majd én akkor megnevelem a kutyáját, semmi kérdezés vagy ilyesmi nem hogy fizetség... Na ja, a kutyaiskolában meg 50-100 ezer egy tanfolyam... A másik meg az, hogy ha az ember nem ismeri az illetőt, a körülményeket akkor fél felelősséget vállalni azért amit tanácsol, mert ha véletlenül rosszul sül el, akkor rá fognak rossz szemmel néni.
2012. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De a kérdező 1-2 kérdést akart feltenni neki, nem megjavíttatni a gépét! Ha tőled kérdezne valaki valamit a kutyákról, az nem azt jelenti, hogy ki is akarja képeztetni. Ez azért nem ugyanaz a helyzet....
2012. aug. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valóban csak 1-2 kérdést akartam feltenni! Konkrétan azt, hogy hogyan lehet fixálni az iMac-en a fényerőt, hogy ne kelljen minden boot-olásnál újra és újra letekerni, a másik kérdésem az lett volna, hogy miért kell neki 5 sec, hogy SLEEPből "felébredjen" a gép. Ezeket csak azért írtam le, hogy lássátok, hogy tényleg ilyen egyszerű kérdések voltak
2012. aug. 14. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!